SZOK! Fanatyk planował ZAMACH na punkt SZCZEPIEŃ. 37-latek w areszcie

2021-04-08 19:55 Zofia Dąbrowska
Szczepionka
Autor: Getty Images

Udaremniono zamach terrorystyczny na... punkt szczepień na koronawirusa. Zatrzymany został w tej sprawie 37-letni mężczyzna. Prokuratura zarzuca mu planowanie ataku o charakterze terrorystycznym na miejsce, gdzie szczepi się na Covid-19 w holenderskim Den Helder. Niestety to nie pierwszy raz, kiedy punkty, w których podawana jest szczepionka na koronawirusa stają się celem podobnych fanatyków.

O krok od wielkiej tragedii w Holandii! Policja aresztowała tam mężczyznę podejrzanego o to, że przygotowywał się do przeprowadzenia zamachu na punkt szczepień na koronawirusa. Zatrzymany w tej sprawie to 37-letni mężczyzna. Prokuratura zarzuca mu planowanie ataku o charakterze terrorystycznym na miejsce, gdzie szczepi się na Covid-19 w holenderskim Den Helder. Punkt szczepień w tym mieście znajduje się w dawnym ratuszu. Mężczyznę aresztowano już trzy tygodnie temu na trzy miesiące.

NIE PRZEGAP: Sławna JASNOWIDZKA o rodzinie królewskiej! PRZEPOWIEDNIE o Meghan, Kate i księciu

Niestety to nie pierwszy raz, kiedy punkty, w których podawana jest szczepionka na koronawirusa stają się celem podobnych fanatyków jak zatrzymany 37-latek. Miesiąc temu obok przychodni w Bovenkarspel, również w Holandii eksplodował niewielki ładunek wybuchowy. Na szczęście nikt nie został wówczas ranny. Holenderska policja ostrzega przed radykalizacją osób nastawionych negatywnie do szczepionek na koronawirusa.

NIE PRZEGAP: Ukraina dołączy do NATO w trybie pilnym? Jest reakcja Putina, chodzi o wojnę i Ukrainę

konferencja na temat szczepień kolejnych grup wiekowych
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze