Szok! Sławna influenserka aresztowana. Chodzi o morderstwo

2021-06-18 11:00
Sławna influenserka aresztowana! Chodzi o morderstwo
Autor: FACEBOOK Sławna influenserka aresztowana! Chodzi o morderstwo

Seksowna gwiazdka Instagrama okazała się krwawą morderczynią! Yun 'Lucy' Lu Li (25 l.) i jej chłopak Oliver Karafa (28 l.) zostali aresztowani w Budapeszcie pod zarzutem zabójstwa i usiłowania zabójstwa. Według śledczych to właśnie oni 28 lutego tego roku zastrzelili swojego partnera biznesowego Tylera Pratta (+38 l.) i ciężko ranili jego 26-letnią ciężarną partnerkę, w wyniku czego kobieta poroniła. Zabójcza para po zbrodni popełnionej w Kanadzie uciekła do Europy. Influenserka Yun 'Lucy' Lu Li oczekuje na ekstradycję.

"Bonnie i Clyde wśród millenialsów" - tak kanadyjskie media nazywają Yun 'Lucy' Lu Li (25 l.) i jej chłopaka Olivera Karafę (28 l.). 25-latka to znana w Kanadzie influenserka, a jak pisze "Daily Mail", pochodzi z bardzo znanej i bogatej rodziny mającej powiązania z samym premierem Justinem Trudeau. Może właśnie polityczne i biznesowe wpływy sprawiły, że Yun 'Lucy' Lu Li poczuła się aż tak bezkarna. Zdobyła sławę pozując w skąpym strojach w towarzystwie dwóch sióstr - Yun 'Lucy' Lu Li urodziła się jako jedno z trojaczków. Trojaczki influenserki podbijały Instagrama i nie brakowało im intratnych ofert. Jednak w pewnym momencie doszło do nie wyjaśnionego jeszcze konfliktu między 25-latką a jej 38-letnim biznesowym partnerem Tylerem Prattem z Ontario.

NIE PRZEGAP: Szok! Pyton gigant u granic Polski. Wił się w rzece

Jak twierdzą dziś kanadyjscy śledczy, to właśnie Yun 'Lucy' Lu Li i Oliver Karafa 28 lutego zamordowali Pratta oraz ciężko ranili jego 26-letnią ciężarną partnerkę, w wyniku czego kobieta poroniła. Zabójcza para po zbrodni popełnionej w Kanadzie uciekła do Europy. Byli między innymi w Czechach i na Słowacji, a aresztowano ich po trzech miesiącach na Węgrzech. Influenserka Yun 'Lucy' Lu Li oczekuje na ekstradycję. O sprawie pisze "The Toronto Sun".

NIE PRZEGAP: Ten mężczyzna miał cztery tysiące kochanek! Dziś Miles Long wyznał wszystko

NIE PRZEGAP: Rzeczniczka Bidena zauroczyła Putina! Niezwykłe wyznanie prezydenta Rosji

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE