Znana aktorka zmarła na zakupach. Straciła przytomność w centrum handlowym

i

Autor: Shutterstock Znana aktorka zmarła na zakupach. Straciła przytomność w centrum handlowym

Co się stało?!

Szok! Znana aktorka zmarła w centrum handlowym. Robiła zakupy, już stamtąd nie wyszła!

2022-12-08 10:34

To prawdziwy dramat. 42-letnia Yakira Chambers, aktorka i producentka, znana z takich przebojów, jak "NCIS: Hawai" czy "Niepewne", zmarła po tym, jak w czasie zakupów nagle poczuła się gorzej i zasłabła. Niestety, mimo szybko podjętej reanimacji, gwiazdy nie udało się uratować. "Jej nagła i przedwczesna śmierć pogrążyła nas wszystkich w smutku. Yakira była światłem" - żegna ją rodzina.

42-letnia Yakira Chambers zmarła 30 listopada. Nic na to nie wskazywało: gwiazda wybrała się wieczorem ze swoją mamą na zakupy do centrum handlowego w Newport Beach w Kalifornii. Jak podaje amerykański serwis Deadline, nagle aktorka gorzej się poczuła, po czym zaczęła mieć problemy z oddychaniem i upadła. Niestety, mimo że akcja ratunkowa została podjęta bardzo szybko, kobiety nie udało się uratować. Jako przyczynę śmierci podano ostry atak zamartwicy, czyli stanu niedoboru tlenowego w organizmie.

Nie żyje Yakira Chambers. Jej matka: "Nie wiem, jak mam dalej żyć"

"Jej nagła i przedwczesna śmierć pogrążyła nas wszystkich w smutku. Yakira była światłem, symbolem nadziei dla naszej społeczności, zarządcą naszej kultury i reprezentantką tego, jak wygląda spełnianie marzeń. Pasja Yakiry wykraczała poza jej codzienną pracę w show-biznesie; uwielbiała pomagać innym. Walczyła, by tworzyć równe szanse dla wszystkich. Ta pasja znalazła odzwierciedlenie w jej fundacji, CureConstanceFoundation, organizacji zrodzonej z konieczności znalezienia opcji finansowych dla osób w kryzysie zdrowotnym" - napisała w pożegnaniu rodzina. Jej matka, Constance Chambers dodała, że nie wie, jak będzie dalej żyć bez swojej ukochanej córki.

Zmarła Yakira Chambers. Gdzie grała, co tworzyła?

Yakira Chambers urodziła się w Chicago, ale zainteresowana karierą w branży rozrywkowej przeniosła się do Los Angeles. Tam doskonała uczennica i studentka ukończyła dwuletni intensywny program aktorski Meisnera w Joanne D. Baron/DW Brown Studio. Ma na koncie kilka ról, jednak w ostatnim czasie bardziej skupiła się na pracy jako scenarzystka i producentka. Jej największe osiągnięcia to takie produkcje, jak "Niepewne" oraz "NCIS: Hawai". 

Sonda
Lubisz oglądać zagraniczne seriale?
Aktorka Alternatywy 4 ma grób za życia. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają