Putin

i

Autor: AP Putin

Wojna na Ukrainie

Szokujące przemówienie Putina. "Nadchodzą zmiany na świecie"

2022-12-19 10:00

Władimir Putin wygłosił zdumiewające przemówienie! Rosyjski prezydent powiedział do uczestników Rosyjskiego Kongresu Dzieci i Młodzieży, że na świecie zachodzą właśnie wielkie zmiany i są to zmiany na lepsze, ponieważ zmian dokona Rosja. Dyktator roztoczył przed ludźmi wizję rosyjskiego raju na Ziemi...

Władimir Putin ogłosił, że nadchodzą wielkie zmiany na całym świecie. Rosja zaprowadzi nowy, wspaniały porządek

Jak zmieni się nasz świat w bliższej i dalszej przyszłości? Zazwyczaj martwimy się, zastanawiając się nad odpowiedzią na to pytanie, a jednym z powodów jest wojna na Ukrainie i obawa przed wojną światową, jaka może rozpętać Władimir Putin. Co na to on sam? Jak się okazuje, rosyjski dyktator przynajmniej oficjalnie głosi, że wkrótce będziemy żyli na najlepszym ze światów, a to wszystko dzięki Rosji... Jak informuje TASS, Władimir Putin wygłosił zdumiewające przemówienie do uczestników Rosyjskiego Kongresu Dzieci i Młodzieży. Dyktator stwierdził, że na świecie zachodzą właśnie wielkie zmiany i są to zmiany na lepsze, ponieważ zmian dokona tak wspaniały i sprawiedliwy kraj, jak Rosja. Dyktator roztoczył przed ludźmi wizję rosyjskiego raju na ziemi, tak jakby mordy, gwałty i grabieże na Ukrainie nigdy się nie wydarzyły. Co dokładnie powiedział?

Putin do reszty stracił kontakt z rzeczywistością? "Świat, w którym wszystkie narody są naprawdę równe, w którym każdy ma prawo do szacunku"

Władimir Putin tak mówił o zmianach, którego według niego zachodzą obecnie na świecie: "Nie tylko Rosja przechodzi obecnie przez wielkie zmiany, zmienia się cały świat. Wierzę, że zmiany te będą zmianami na lepsze" - tak mówił o nadchodzącej przyszłości rosyjski prezydent. A potem roztoczył wizję rosyjskiego raju na Ziemi: "Świat, w którym wszystkie narody są naprawdę równe, w którym każdy ma prawo do szacunku, do kultywowania swoich tradycji, do mówienia w swoim ojczystym języku, do uczczenia swoich przodków, gdzie każdy ma możliwość samorealizacji niezależnie od warunków, w jakich dorastał i swojego pochodzenia".

Sonda
Czy rozważałeś/aś wyjazd z Polski w obawie o bezpieczeństwo kraju w związku z wojną w Ukrainie?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. W których województwach leżą te polskie miasta?

Pytanie 1 z 10
W którym województwie leży Kalisz?
Adam Kobieracki o Patriotach dla Ukrainy: "Nie da się tego zrobić, bo to stawia sojusz w sytuacji de facto wojny z Rosją" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany