Szokujące wyznanie Pameli Anderson! Chodzi o miłość

2020-05-21 12:45 zw
Pamela Anderson
Autor: EAST NEWS Pamela Anderson

Kto by pomyślał, że taka piękność jak Pamela Anderson (53 l.) ma wielkie problemy w życiu miłosnym?! Legendarna gwiazda "Słonecznego Patrolu" wyznała w programie "Good Morning America" prawdę o seksie i romansach. Tak szczera nie była jeszcze nigdy wcześniej! A jej wyznania szokują.

Zdawałoby się, że życie miłosne takiej seksbomby jak Pamela Anderson (53 l.) jest usłane różami. Od lat pożądają jej mężczyźni na całym ziemskim globie, a wielu z nich chętnie stanęłoby z nią na ślubnym kobiercu. Jednak prawda jest zupełnie inna i szokująca. Legendarna gwiazda "Słonecznego Patrolu" wyznała w programie "Good Morning America" prawdę o swoich romansach. Tak szczera nie była jeszcze nigdy wcześniej!

- Zawsze jednocześnie jestem zakochana i mam złamane serce - wyznała Pamela - moja mama mówi, ze to się nigdy nie skończy - dodaje gorzko. Przy okazji piękna Pamela promowała swoją nową stronę internetową dla dorosłych "JasmineLive". Ma to być nowy serwis mediów społecznościowych, gdzie za pośrednictwem kamerek będzie można dyskutować o seksie i związkach. Może aktorka znajdzie nową miłość dzięki swojemu portalowi i wreszcie uleczy swoje złamane serce?!? Jej ostatnie małżeństwo trwało zaledwie 12 dni...

Rozwód a podział opieki nad dziećmi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze