Szokujące wyznanie PIERWSZEJ DAMY! "Mam DEPRESJĘ"

2020-08-06 17:50 zw
Depresja, wahania nastroju, niepokój...
Autor: Getty Images Toksyny wytwarzane przez bielnika białego mogą powodować występowanie wielu ciężkich objawów psychicznych.

Kto by pomyślał, że ta silna kobieta sukcesu zmaga się z takimi problemami? Michelle Obama, była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych w specjalnym internetowym przyznała się, że cierpi na depresję. Powodem jest przede wszystkim pandemia koronawirusa.

Szok i niedowierzanie! Jedna z najpopularniejszych pierwszych dam w dziejach zmaga się z poważną chorobą. Michelle Obama, małżonka byłego prezydenta USA Baracka Obamy, w specjalnym internetowym przyznała się, że cierpi na depresję. Jak dodała, jej objawy są na szczęście dość łagodne, jednak wśród objawów wymieniła problemy ze snem. Jak wyznała Obama, "budzi się w nocy i czuje ciężar". Co więcej, ma nawet problemy z "rutyną dnia codziennego".

Co stało sie w życiu tej kobiety sukcesu, która - zdawałoby się - ma w życiu wszystko, czego do szczęścia potrzeba? Powodem depresji byłej pierwszej damy jest przede wszystkim pandemia koronawirusa. Ale jak dodaje Michelle Obama, przybija ją także polityka obecnej administracji w Białym Domu, gdzie władzę sprawuje obecnie Donald Trump. Według byłej pierwszej damy w tych trudnych zmaganiach pomaga jej przede wszystkim kontakt z rodziną.

Depresja - choroba śmiertelna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze