Niedźwiedzie ROZSZARPAŁY 11-latka! Horror w mini zoo

2020-08-06 16:09 zw
Co robić, gdy spotkamy w niedźwiedzia na szlaku? O tych rzeczach musisz pamiętać!
Autor: Pixaby Co robić, gdy spotkamy w niedźwiedzia na szlaku? O tych rzeczach musisz pamiętać!

Krwawy horror w rosyjskim kurorcie! Dwa ogromne niedźwiedzie rozszarpały żywcem 11-letniego chłopca, który przyjechał na wypoczynek do Soczi. Zwierzęta wciągnęły dziecko do swojej klatki i zabiły go na oczach innych dzieci.

To historia niczym z najstraszliwszego horroru! W rosyjskim kurorcie dwa ogromne niedźwiedzie rozszarpały żywcem 11-letniego chłopca, który przyjechał na wypoczynek do Soczi. Jedną z atrakcji hotelu było mini zoo. Trzymano w nim również niedźwiedzie. Choć zwierzęta były w klatkach, to najprawdopodobniej źle je zabezpieczono. A może chłopiec zdołał otworzyć jedną z nich?

Jacek Kałucki - Historia Chrapiącego Niedźwiedzia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jedno jest pewne - Nikita (+11 l.) podszedł blisko niedźwiedzi, żeby zrobić sobie z nimi zdjęcie. Do mini zoo poszły z nim dwie koleżanki. Chłopiec podszedł za blisko i rozwścieczone niedźwiedzie jakimś sposobem zdołały dorwać go i wciągnąć do klatki. Rozszarpały 11-latka żywcem! Niedźwiedzie zostały zastrzelone przez pracowników ośrodka wypoczynkowego, własciciele kurortu odpowiedzą za spowodowanie śmierci poprzez zaniedbanie.

Najnowsze