Ślub Marii Zacharowej

i

Autor: kp.ru Ślub Marii Zacharowej

Szokujące zdjęcia ulubienicy Putina! Maria Zacharowa półnago wygina się w limuzynie

2022-07-25 14:36

Maria Zacharowa to jedna z najważniejszych osób w Rosji. Rzeczniczka ministerstwa spraw zagranicznych słynie z szokujących wypowiedzi, m.in. na temat wojny w Ukrainie. Zacharowa twierdzi na przykład, że Rosja wcale nie ostrzeliwuje Ukrainy, a nagrania z bombardowań to "inscenizacje przygotowane przez NATO". Słynie też z wulgarnych zdjęć ze swojego ślubu, na których wygląda jak gwiazda filmów dla dorosłych.

Maria Zacharowa, od 2015 roku rzeczniczka rosyjskiego MSZ i jedna z najbliższych współpracownic Władimira Putina, nie przestaje zaskakiwać. Do niedawna przede wszystkim skandalicznymi wypowiedziami na temat wojny w Ukrainie: kilka tygodni temu stwierdziła na przykład, że każdy wie, że Rosja wcale nie bombarduje ukraińskich miast i nie morduje ludności cywilnej w Buczy, Irpieniu czy Mariupolu, a nagrania dokumentujące naloty to mistyfikacja, przygotowana przez NATO. Wielu komentatorów zastanawiało się wtedy, czy Zacharowa była trzeźwa mówiąc te słowa. Trzeźwa była za to podobno na swoim ślubie - tak przynajmniej twierdzi fotograf, który robił jej ślubną sesję zdjęciową. Choć ceremonia miała miejsce w 2005 roku, to od zdjęć Zacharowej i jej męża trudno oderwać wzrok również dzisiaj!

Maria Zacharowa: cała na biało obściskuje się z mężem w limuzynie

Pani rzecznik wgląda na nich bowiem... jak z filmu erotycznego. Ma na sobie krótką i jakby za małą białą sukienkę, długie połyskujące białe rękawiczki i białe pończochy, a całości dopełniają natapirowane włosy i cienkie brwi narysowane kredką. Z mężem pozuje w limuzynie, na limuzynie i przed limuzyną, za każdym razem przyjmując wyzywające pozy. Są też zdjęcia z rosyjskiego konsulatu w Nowym Jorku, gdzie zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak". To dopiero jest odjazd!

CZYTAJ TAKŻE: To już KONIEC Putina? Ekspert nie ma wątpliwości. Podaje cztery scenariusze

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Ślub Marii Zacharowej: pocałunki przed obliczem Putina

Świeżo upieczony mąż Zacharowej, rosyjski biznesmen Andriej Zacharow, dosłownie liże ją po szyi na tle oprawionego w ramki wizerunku Władimira Putina. Gdy te zdjęcia jakiś czas temu wyciekły do internetu, ich autor, Nikołaj Komissarow, poczuł się zagrożony. Dla "Komsomolskiej Prawdy" mówił tak: "Z okazji rocznicy ślubu, wrzuciła kilka kadrów do mediów społecznościowych, więc stwierdziłem, że skoro tak, to ja dorzucę kilka innych. Po wszystkim zadzwoniła do mnie i powiedziała, że miała ochotę mnie pożreć, ale skonsultowała się z mężem i jest ok". Wspominał też, że tak naprawdę cały pomysł tej osobliwej sesji wyszedł od Zacharowej. "To ona rządzi, w tym małżeństwie też" - komentował Komissarow. 

CZYTAJ TAKŻE: Pogrzeb 4-latki zabitej w ukraińskiej Winnicy. W maleńkiej trumnie pluszaki i kwiaty

W GALERII PONIŻEJ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU MARII ZACHAROWEJ:

Sonda
Podobają Ci się śluby w plenerze?
Nasi Partnerzy polecają