Szukała kluczy w torebce, zabiła dziecko! Niewiarygodny wypadek

i

Autor: Facebook/Red Radley

Tragedia pod domem

Szukała kluczy w torebce, zabiła dziecko! Niewiarygodny wypadek

2024-04-01 7:50

Nieprawdopodobna, przypadkowa tragedia w rodzinie ze Stanów Zjednoczonych! Matka niechcący zabiła swoją trzynastoletnią córkę podczas... szukania kluczy w torebce. Jak to możliwe? Otóż w torebce, w której kobieta nie mogła przez dłuższy czas odnaleźć kluczy, znajdowały się nie tylko one, ale i coś bardzo niebezpiecznego. ku przestrodze!

Matka szukała kluczy w torebce, niechcący zabiła córkę! Szokujący wypadek tuż pod domem

Matka niechcący zabiła córkę podczas szukania kluczy w torebce! Jak to możliwe? Do tego niewiarygodnego, tragicznego wypadku doszło w Nashville w Stanach Zjednoczonych. De'Ann Radley w sobotni wieczór wróciła do domu z 13-letnią córką. Kobieta otworzyła torebkę i zaczęła w niej szukać kluczy do domu. Obok stała Dearria Radley Cooper (13 l.). Nic nie zapowiadało tego, co miało zaraz się wydarzyć. Wtem rozległ się huk, a potem po ulicy niosły się krzyki i płacz! Dziewczynka leżała na ziemi we krwi, a nad nią pochylała się zrozpaczona kobieta. Jak się okazało, w torebce poza kluczami miała pistolet i broń przypadkowo wypaliła.

„Nie życzę tego nikomu. Moje dziecko, moje dziecko odeszło. Trzynaście lat"

Ciężko ranna dziewczynka trafiła na izbę przyjęć pediatrycznych Vanderbilt, ale lekarzom niestety nie udało się uratować rannej nastolatki. Matka dziecka zamieściła w internecie film, w którym przestrzega rodziców przed podobną tragedią. „Nie życzę tego nikomu. Moje dziecko, moje dziecko odeszło. Trzynaście lat. Trzynaście lat i moje dziecko nie żyje. Chcę moje dziecko z powrotem. Przechodziłyśmy przez wszystko razem, moje dziecko odeszło, moje serce odeszło” - płacze kobieta. „Przytulcie mocno swoje dzieci, bo ja straciłam swoje. Słowa nie są w stanie opisać tego bólu” – powiedziała De'Ann Radley. Nie wiadomo jeszcze, czy kobieta usłyszy jakieś zarzuty w związku ze śmiercią córki. Wydział ds. Młodzieży departamentu policji kieruje dochodzeniem, które jest w toku.

Sonda
Czy strzelałeś/strzelałaś kiedyś z broni na strzelnicy?

Quiz z ogólnej wiedzy matematycznej. Pytania wcale nie są łatwe. Wynik 8/10 zdobędą tylko kozacy!

Pytanie 1 z 10
Wybierz prawidłową odpowiedź:
Wybierz prawidłową odpowiedź:
„Zastrzeliłem policjanta, bo wszedł we mnie diabeł”

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki