6-latek zmarł w Egipcie

i

Autor: Shutterstock; Archiwum prywatne 6-latek zmarł w Egipcie

Tajemnicze zatrucie całej rodziny na wakacjach w Egipcie! Nie żyje 6-latek

2022-07-09 22:00

Wymarzone wakacje w Egipcie zakończyły się tajemniczą tragedią dla włoskiej rodziny! Nie żyje 6-letni chłopiec, jego ojciec leży w szpitalu w poważnym stanie. Będąca w czwartym miesiącu ciąży matka również się zatruła, jednak ma lżejsze objawy. Cała rodzina miała objawy zatrucia pokarmowego, jednak piła tylko wodę butelkowaną i jadła wyłącznie posiłki w dobrym hotelu. Teraz rodzina walczy o wyjaśnienia i przeprowadzenie sekcji zwłok także we Włoszech.

Tajemnicza choroba rodziny z 6-latkiem w Sharm el-Sheik. Chłopczyk zmarł w szpitalu, ojciec w poważnym stanie

Zagadkowa tragedia rodziny z sześcioletnim dzieckiem! Pochodzący z włoskiego Palermo Rosalia Manosperti, Antonio Mirabile i ich synek Andrea wybrali się na wymarzone wakacje do egipskiego kurortu Sharm el-Sheik, popularnego w sezonie wakacyjnym także wśród Polaków. Zameldowali się w eleganckim hotelu Sultan's Gardens. Byli bardzo ostrożni i jak dziś podkreśla ich rodzina na łamach włoskiego portalu fanpage.it czy gazety "La Stampa", wiedzieli dobrze, by nie jeść niczego podejrzanego i stołować się jedynie w hotelu, a wodę pić tylko z zamkniętych butelek. Mimo to czymś się zatruli - i niestety, nie wszyscy to przeżyli. Pierwszy zaczął chorować Andrea. Poczuł się źle, miał gorączkę i było mu niedobrze. Początkowo rodzice myśleli, że zbyt długo siedzieli na słońcu. Potem sami zaczęli odczuwać mdłości i bóle brzucha. W końcu objawy tak się nasiliły, że wezwali karetkę. Będąca w czwartym miesiącu ciąży 35-letnia Rosalia miała lżejsze objawy, ale 46-letni Antonio i 6-letni chłopczyk trafili na oddział intensywnej terapii. Niestety, dziecko wkrótce zmarło.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Mąż aktorki z "Pogody na miłość" nie żyje! William Friend trafiony piorunem

PRZECZYTAJ TAKŻE: Demonstranci przejęli willę prezydenta! Szaleli w basenie. Rewolucja na Sri Lance

Sonda
Gdzie spędzisz wakacje?

Rodzina walczy o drugą sekcję zwłok. Tajemnicza śmierć 6-latka na wakacjach w Egipcie

Mężczyzna jest w poważnym stanie. Został przetransportowany do Włoch i trafił do szpitala w Palermo, gdzie zdrowie 46-latka nieznacznie się poprawiło, jednak nadal ma on problemy z nerkami i sercem. Ciało dziecka ma dotrzeć do Włoch lada dzień. Rodzina złożyła już wniosek do włoskiej prokuratury o przeprowadzenie osobnej sekcji zwłok także w kraju. Pierwsza sekcja odbyła się w Egipcie, egipskie władze każą czekać na wyniki aż dwa miesiące. Nadal nie wiadomo, co się stało. Testy toksykologiczne wstępnie wykluczyły otrucie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Koniec z frytkami w Rosji! W imperium Putina kończą się ziemniaki

PRZECZYTAJ TAKŻE: Putin ma plan, chce być jak Stalin. "Zabije dziesiątki milionów ludzi"

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Myślisz, że znasz stolice afrykańskich krajów?

Pytanie 1 z 15
Stolicą Angoli jest...
Zatrucie czy rotawirusy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany