Tankowała bez majtek

i

Autor: Muchachonas/facebook.com Tankowała bez majtek

Nowy hit sieci

Blondynka wysiadła z samochodu na stacji i zaczęła tankować. Na jej widok wszystkim opadły szczęki. Gdzie tu są majtki?!

2022-12-02 11:45

Co się tam wydarzyło?! Internet obiegł krótki film, który zachwycił setki tysięcy użytkowników mediów społecznościowych. Na kilkusekundowym klipie blondynka tankuje samochód. Nic ciekawe? Tak by było, gdyby nie fakt, że trudno dostrzec na niej jakiekolwiek majtki! A jednak one gdzieś tam są! Właśnie tym żyje dziś internet.

Blondynka wysiadła z samochodu na stacji i zaczęła tankować samochód. Na jej widok wszystkim opadły szczęki. Gdzie tu są majtki?!

Wojny, huragany, meteoryty spadające z nieba i kryzys ekonomiczny... A jednak internet żyje własnym życiem nie zważając na nic! Choćby dzisiaj, kiedy wszystkie te wydarzenia z pierwszych stron gazet zaczęły przegrywać z kilkusekundowym filmikiem udostępnionym przez jakąś anonimową piękność na Facebooku. Co tu się wydarzyło?! Ten krótki film z jakichś powodów zachwycił setki tysięcy użytkowników mediów społecznościowych. Z każdą chwilą zyskuje coraz więcej wyświetleń, lajków i udostępnień. Co widzimy na filmie, który pojawił się na profilu Muchachonas? Na kilkusekundowym klipie blondynka tankuje samochód. Nic ciekawego? Tak by było, gdyby nie fakt, że trudno dostrzec na niej jakiekolwiek majtki! A jednak one gdzieś tam są! Właśnie tym żyje teraz internet.

Zatankowała paliwo prawie bez majtek. Wideo stało się hitem mediów społecznościowych

Dziewczyna poza ledwo widoczną bielizną ma na sobie krótką kurtkę, za to bardzo długie buty. Podnosi pistolet do tankowania i niedbale zaczyna tankowanie swojego pojazdu, tak jakby była ubrana zupełnie zwyczajnie. Kto wie, gdzie potem odjechała? Te tysiące rozochoconych obserwatorów, którzy polajkowali ów film, na pewno pognaliby za nią na koniec świata!

Sonda
Podobają ci się takie filmy w mediach społecznościowych?
https://www.facebook.com/reel/1377578686109094

QUIZ. Stare hity polskiego internetu! Przed laty śmieszyły do łez. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Co obiecywał w klipie wyborczym Krzysztof Kononowicz?
JAK OSZCZĘDZAĆ PALIWO? Zasady eco drivingu | ESKA XD - Prosto z salonu #45
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany