To prawdopodobnie najbrzydsza choinka świata! Wielka awantura o świąteczne drzewko

2021-12-08 9:50
To prawdopodobnie najbrzydsza choinka świata! Wielka awantura o świąteczne drzewko
Autor: SHUTTERSTOCK Wielka awantura we Włoszech. Poszło o choinkę

Trudno uwierzyć, że ta choinka zdobi jedno z miast w kraju, który na całym świecie kojarzy się z doskonałym wyczuciem stylu. Afera, jaka towarzyszy drzewku postawionemu niedawno na placu w Turynie, osiąga wyjątkowe rozmiary. Mieszkańcy mówią, że tak brzydkiej choinki jeszcze nie mieli, władze miasta z kolei przyznają, że ta i tak była... najładniejszą z proponowanych.

Drzewko wykonane z syntetycznej trawy wzbudzało negatywne emocje odkąd tylko pojawiło się na turyńskim Piazza Vittorio. Choinka szybko zyskała miano "drapaka", niektórzy nazywają ją też "wycieraczką" ze względu na materiał, z którego jest wykonana. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, apogeum złych emocji związanych z przedziwną świąteczną konstrukcją, miało miejsce niedawno, podczas uroczystego zapalenia lampek. "Tak brzydkiej choinki w Turynie jeszcze nie było" - komentowali mieszkańcy i miejscy radni, i zażądali wyjaśnień od władz miasta. „Jak narodziła się ta zawstydzająca inicjatywa? Osiągamy poziom groteski” - mówił jeden z rajców, nie kryjąc irytacji. „Choć trudno w to uwierzyć, to był najlepszy spośród wszystkich proponowanych projektów" - odbijały piłeczkę osoby odpowiedzialne za wybór tej propozycji.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! Myślała, że ma atak wyrostka, a zaczęła rodzić. Nie miała pojęcia, że jest w ciąży!

W Mikołajki przed ratuszem rozbłysła miejska choinka

Turyńska choinka ma 22 metry wysokości i osiem metrów szerokości u dołu. Rozbłysło na niej właśnie 35 tysięcy ledowych lampek. Konstrukcja ma pozostać na Piazza Vittorio aż do nowego roku. Podoba Wam się to nietypowe drzewko?

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Zabił córki, żonę i siebie, bo sfałszował certyfikat Covid i bał się, że pójdzie siedzieć

Sonda
W tym roku kupisz sztuczną czy żywą choinkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE