Putin śmiertelnie przerażony. Wie, jak zginie? W swoim gabinecie, strzałem w plecy

i

Autor: AP

Fatalne prognozy dla Putina!

To WTEDY Rosja przegra wojnę?! Padła konkretna data. "Stanie się stacją benzynową"

2023-03-01 12:29

Władimir Putin ma powody do niepokoju? Co do tego nie ma wątpliwości szwajcarski wykładowca Akademii Wojskowej ETH Zurich, Marcus Keupp. W rozmowie z magazynem "Bilanz" przewidział najbliższą przyszłość Rosji. "Stanie się tanią stacją benzynową Chin". Mówi też, że "nie jest kwestią to, czy Rosja przegra, tylko kiedy się to stanie". Keupp podał dokładną datę końca wojny!

"Nie ma kwestii, czy Ukraina pokona Rosję, ale kiedy to zrobi" - stwierdził Marcus Keupp w wywiadzie, jakiego  udzielił niemieckiemu magazynowi "Bilanz". Wykładowca Akademii Wojskowej ETH Zurich dodał, że strategicznie Rosja już przegrała. "Wkrótce zużyje swoje rezerwy. Ukraina jest wspierana przez Zachód, a Zachód ma większą siłę". Keupp zauważył, że wskaźnik strat ponoszonych na wojnie przez Rosjan jest wyższy, niż w czasie II wojny światowej. "Tracą pięć czołgów i sześć bojowych wozów piechoty dziennie. Można po prostu obliczyć, kiedy Rosji skończy się sprzęt".

Rosja stanie się stacją benzynową? "Wyrzucą ją na śmietnik"

I Keupp to obliczył. Jego zdaniem wojna zakończy się za kilka miesięcy, a dokładnie w październiku tego roku. Ekspert wyjaśnia też, co jego zdaniem zdarzy się po przegranej Putina. "Rosja technologicznie zrobi tak duży krok wstecz, że stanie się krajem rozwijającym się, tanią stacją benzynową Chin, dopóki nie zostanie wypompowana do sucha, a następnie wyrzucona przez Chiny na śmieci".

Rosja nie przetrwa. "Zachód chce nas zniszczyć"

Zdaje się, że Putin już też zaczyna widzieć, że z Ukrainą nie ma szans. Kilka dni temu mówił o tym podczas rozmowy z państwowym kanałem Rossija-1. "Zachód dąży do jedynego celu - wyeliminowania Federacji Rosyjskiej. Jeśli uda im się zniszczyć Federację Rosyjską i przejąć kontrolę nad jej fragmentami, może nie przetrwać w obecnym kształcie – zostaną Moskale, Uralczycy i inni"- cytuje go agencja TASS. 

Sonda
Czy Putin przegra wojnę?
Mateusz Lachowski: Nawet Putin wie, że to już nie pora na klęski

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki