To wydarzenie „dobiło” królową Elżbietę II? Już nigdy nie była taka sama

i

Autor: East News To wydarzenie „dobiło” królową Elżbietę II? Już nigdy nie była taka sama

Sensacyjne doniesienia

To wydarzenie „dobiło” królową Elżbietę II? Już nigdy nie była taka sama

2022-09-25 21:52

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września. Pałac Buckingham nie ujawnił przyczyny śmierci, poinformowano jedynie, że władczyni „umarła spokojnie” w zamku Balmoral. Według Katie Nicholl, autorki książek o rodzinie królewskiej, serce królowej złamało wydarzenie z kwietnia 2021 roku. Potem „już nigdy nie była taka sama”.

Temat śmierci królowej Elżbiety II, która odeszła 8 września 2022 r., wciąż jest szeroko komentowany. Przypomnijmy, że oficjalna przyczyna śmierci monarchini nie została ujawniona, być może nigdy nie zostanie przedstawiona opinii publicznej. Pałac Buckingham poinformował jedynie, że królowa „umarła spokojnie” w zamku Balmoral w Szkocji.

Nowe światło na tę kwestię rzuciła ostatnio Katie Nicholl, dziennikarka i autorka książki o rodzinie królewskiej „The New Royals: Queen Elizabeth's Legacy and the Future of the Crown”. W programie „Entertainment Tonight” powiedziała m.in.

- Uważam, że królowa ostatecznie zmarła z powodu złamanego serca. Po śmierci Filipa już nigdy nie była tą samą osobą. On był, jak mawiała, jej siłą i opoką. Wspierał ją we wszystkim, co robiła – powiedziała pisarka.

Autorka „The New Royals: Queen Elizabeth's Legacy and the Future of the Crown” dodała również” - Myślę, że można uczciwie powiedzieć, że nie byłaby taką królową, jaką była, bez wsparcia Filipa.

Przypomnijmy, że książę Filip zmarł 9 kwietnia 2021 r. Razem z Elżbietą II przeżyli razem 74 lata.

Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Sonda
Czy interesujesz się brytyjską rodziną królewską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają