Szok! Meghan szantażowała księcia Harry'ego? Zagroziła, że go rzuci, jeśli nie zrobi jednej rzeczy

i

Autor: AP

Aktorka zagrała ostro?

Szok! Meghan szantażowała księcia Harry'ego? Groziła, że go rzuci, jeśli nie zrobi jednej rzeczy

2022-09-24 13:53

Meghan Markle (41 l.) nigdy nie była ulubienicą rodziny królewskiej, jednak to właśnie w niej zakochał się na zabój syn obecnego króla Karola III, książę Harry (38 l.). Swego czasu brytyjskie tabloidy prześcigały się w snuciu teorii spiskowych, że wyrachowana Meghan już lata temu postawiła sobie za cel usidlić księcia. Teraz okazuje się, że mogła posunąć się nawet do szantażu. Czego zażądała?

Książę Harry, młodszy syn króla Karola III i lady Diany oraz brat Williama, ożenił się z amerykańską aktorką Meghan Markle w 2018 roku, po około dwóch latach związku. Kochankowie, którzy poznali się na zaaranżowanej przez przyjaciół randce w ciemno, początkowo ukrywali swój romans, między innymi ze względu na to, że Markle była rozwódką. W końcu jednak związek pary wytropili dziennikarze "The Sunday Express". Tydzień po sensacyjnej publikacji Pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie, w którym potwierdził relację księcia z amerykańską aktorką i zaapelował, by media przestały prześladować kobietę.

Meghan zagroziła Harry'emu, że go zostawi. Był gotów na wszystko?

Teraz okazuje się, że Meghan już na początku związku mogła szantażować księcia Harry'ego. Tak przynajmniej twierdzi Valentine Low, ekspert od rodziny królewskiej, autor wydanej niedawno książki "Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown". Według niego Markle postawiła księciu jasne ultimatum, a on spanikował. O co chodzi?

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Meghan i książę Harry skreśleni z listy gości. Chodzi o pogrzeb królowej Elżbiety II

96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii

Meghan i Harry: początek romansu pod znakiem szantażu?

Według autora książki, który powołuje się na źródło z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej, Meghan jeszcze w październiku 2016 roku zażądała od księcia, by oficjalnie ogłosił, że są parą, a sprawa między nimi jest poważna. "Jeśli nie wydasz oświadczenia potwierdzającego, że jestem twoją dziewczyną, zerwę z tobą" - miała grozić ukochanemu. Harry wpadł wtedy w panikę i natychmiast zwrócił się do sekretarza ds. komunikacji w Pałacu Kensington, Jasona Knaufa, o pomoc w ujawnieniu ich związku. "Harry zadzwonił do Knaufa, żądając wydania oświadczenia potwierdzającego, że jest z Meghan i potępiającego rasistowskie i seksistowskie podteksty niektórych relacji medialnych" - cytuje fragmenty książki "The Sun". Niedługo później pałac spełnił żądanie księcia. Para wzięła ślub w 2018 roku i doczekała się dwójki dzieci: 3-letniego w tej chwili Archiego i rocznej Lilibet Diany. 

CZYTAJ TAKŻE: W dniu śmierci Elżbiety II książę Harry zadał ojcu potężny cios! Wszystko przez Meghan!

Sonda
Ile przetrwa małżeństwo Meghan i Harry'ego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają