W dniu śmierci Elżbiety II książę Harry nie chciał siedzieć przy jednym stole z ojcem. Wszystko przez Meghan!

i

Autor: AP/Martin Meissner, AP/Gareth Cattermole

Dramat w rodzinie królewskiej

W dniu śmierci Elżbiety II książę Harry zadał ojcu potężny cios! Wszystko przez Meghan!

2022-09-23 14:40

Nie milkną echa ostatniego pożegnania królowej Elżbiety II. Na jaw wychodzą kulisy jej śmierci i tego, w jaki sposób król Karol III potraktował swojego młodszego syna, Harry'ego. Okazuje się, że młody książę w dniu, w którym odeszła jego babcia, w ataku wściekłości obraził swojego ojca. Poszło jak zawsze - o Meghan Markle. Co się wydarzyło na zamku Balmoral?

Informacja o śmierci królowej Elżbiety II wstrząsnęła całą Wielką Brytanią. Najmocniej jednak poruszyła oczywiście członków jej rodziny, która o tym, że z monarchinią jest bardzo źle, dowiedziała się 8 września około południa. Większość najbliższej rodziny zdołała pojawić się na zamku w szkockim Balmoral [tam przebywała i tam zmarła Elżbieta II - przyp. red.], by pożegnać królową. Niestety, nie udało się to Harry'emu. Teraz już wiadomo dlaczego. Jak informuje "The Sun", książę nalegał, by do Szkocji polecieć ze swoją żoną, Meghan Markle. Podobno nie zgodził się na to ówczesny książę WaliiKarol, mówiąc synowi, że to "niewłaściwe".

Śmierć Elżbiety II. Harry nie zdążył pożegnać babci

"Harry był tak zajęty próbą zabrania Meghan do Balmoral i siłowaniem się z rodziną, że spóźnił się na lot" - mówi źródło, na które powołuje się gazeta, a chodzi o lot, jakim do umierającej Elżbiety II udali się książę William, brat Harry'ego oraz jego wujowie: Andrzej i Edward. "W tej sytuacji kazano Harry'emu samodzielnie zorganizować podróż i ostatecznie wylądował w Aberdeen bez Meghan, kilka minut po ogłoszeniu śmierci królowej". Kiedy 90 minut później wjechał do Balmoral, miał poważne starcie z ojcem.

CZYTAJ TAKŻE: TO książę Harry zaproponował ojcu przed śmiercią Elżbiety II. "Camilla z szoku opluła się herbatą"

96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii

Królowa Elżbieta II nie żyje. Książę Harry ma na pieńku z nowym królem

Harry odrzucił propozycję, by zjeść kolację w towarzystwie ojca, jego żony, Camilli Parker-Bowles oraz księcia Williama i księżnej Kate. "Był wściekły i nadąsany, pojechał do swojego wuja, Edwarda" - cytuje swojego informatora "The Sun". "To był ogromny afront".

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Meghan i książę Harry skreśleni z listy gości. Chodzi o pogrzeb królowej Elżbiety II

Sonda
Czy Meghan Markle i książę Harry będą żałować odejścia z monarchii?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE