Tragedia! Zabiła się skacząc na bungee. Osierociła trójkę dzieci. Drastyczny film [+18]

2021-10-14 16:24
Śmierć na bungee
Autor: TWITTER Śmierć na bungee

33-letnia Yevgenia Leontyeva zginęła po tym, jak bez odpowiedniego zabezpieczenia skoczyła na bungee z dachu wieżowca. Do tragedii uwiecznionej na wstrząsającym nagraniu doszło w Karagandzie w Kazachstanie. Kobieta, matka trójki dzieci, była doświadczonym skoczkiem. Zawiodła komunikacja między nią, a osobą, która miała sprawdzać jej zabezpieczenie.

Potwornego wypadku, do jakiego doszło w Kazachstanie, nic nie zapowiadało. Doświadczona w tego typu aktywnościach, 33-letnia Yevgenia Leontyeva, miała skoczyć na bungee z wysokiego na około 25 metrów wieżowca. Do sieci trafiło nagranie, które wykonała jej koleżanka - ona też miała potem wykonać skok. Widać na nim, że Leontyeva jest zapinana w uprząż, po krótkiej chwili jednak podchodzi do krawędzi budynku i skacze. Na nagraniu zarejestrowano, jak z impetem uderza o ziemię. Świadkowie dramatycznego zdarzenia mówili o nieprawdopodobnym huku. Jak donosi "New York Post", kobiecie bardzo szybko udzielono pomocy. 33-latka z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie przeszła operacje - między innymi usunięcia krwiaka. Mimo wszystko nie udało się uratować jej życia. Kobieta osierociła trójkę dzieci. 

Zobacz koniecznie: "Łowca nastolatek" skazany! "Krystek" usłyszał wyrok w związku ze śmiercią 14-letniej Anaid

W sprawie tragicznego wypadku zostało wszczęte śledztwo. Policja sprawdzi, czy organizator wydarzenia dopełnił wszystkich procedur. W tym wypadku zawiniła prawdopodobnie nieprawidłowa komunikacja między 33-latką, a osobą, która zabezpieczała jej uprząż. 

Tragedia przy ul. Kwartowej – Agata P. poszła odwiedzić rodziców, spadła z 8. piętra. Zmarła na miejscu
Sonda
Czy uprawiasz sporty ekstremalne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE