Uczeń wyjął nóż i zaatakował kolegów. Masakra w szkole, są ranni!

i

Autor: Roberto Pfeil/dpa via AP

nożownik ujęty

Uczeń wyjął nóż i zaatakował kolegów. Masakra w szkole, są ranni!

2024-02-22 14:07

To był być dla uczniów zwykły czwartek w szkole w niemieckim mieście Wuppertal . Tak się jednak nie stało. Tuż po godzinie 9 jeden z nastolatków wyciągnął nóż i rzucił się na swoich klasowych znajomych! Według policji kilka osób zostało rannych, zaś sam agresor został szybko ujęty.

Atak nożownika w niemieckiej szkole! Jeden z uczniów wszedł rano do budynku i zaczął dźgać swoich kolegów z klasy. Całe zdarzenie miało miejsce w czwartek tuż po godzinie 9. Policjanci rozpoczęli zakrojoną na szeroką skalę operację o godzinie 9:52. Do gimnazjum w Nadrenii Północnej-Westfalii przyjechały jednostki specjalne, a także straż pożarna i służby ratownicze. Uczeń z nożem został obezwładniony w budynku o godzinie 10:20.

Według informacji "Bild" co najmniej cztery osoby zostały ranne. Wciąż nie wiadomo, jak poważne są obrażenia.

Zobacz: Zbysław C. zabił przedszkolaka, ale do więzienia nigdy nie trafi! Biegli nie mają wątpliwości

Sprawca również trafił do szpitala, jednak nie jest jasne, czy obrażenia wyniknęły z samoobrony zaatakowanych, czy zadał je sobie sam.

Sprawdź: Atak nożownika w Częstochowie. Napastnik ranił kilka osób

Dochodzenie przejęła komenda policji w Dusseldorfie. Policja nadal przebywa na miejscu zdarzenia, podobnie jak uczniowie, którzy z obawy o swoje bezpieczeństwo postanowili pozostać w klasach. Jest tam również zespół ratowników, który zajmuje się wstrząśniętymi uczniami.

Atak nożownika w Poznaniu. Mamy nagranie ze śmieciarki!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki