31-latek Ugotował GŁOWĘ matki w garnku! Rodzice kazali mu iść do pracy...

2020-09-30 9:30 zw
Ugotował matkę
Autor: Shutterstock Ugotował matkę

Sprawca jednej z najbardziej potwornych zbrodni ostatnich lat stanął przed sądem! Joel Guy Jr (31 l.) z Tennessee zamordował nożem swoich rodziców, bo nie chcieli go już utrzymywać i żądali, żeby poszedł do pracy. Potem poćwiartował ich ciała, a głowę matki ugotował w garnku.

Takiej makabry nie pamiętali najstarsi policjanci, którzy weszli do domu Joela Guya Juniora (31 l.) z Knoxville w Tennessee. Krew była wszędzie, a w foliowych workach znajdowali coraz to nowe kawałki ludzkich ciał. Ale największą potworność zobaczyli w kuchni... Kto by się mógł spodziewać, że tak się zakończy historia tej rodziny?! Joel Guy Sr (+61 l.) i Lisa Guy (+55 l.) mieszkali razem z dorosłym synem. Cztery lata temu, gdy doszło do zbrodni, Joel miał 27 lat. Matka i ojciec prosili go, by poszedł do pracy, ale on nie miał na to ochoty.

W końcu zwyrodniały syn uknuł plan. Postanowił zabić rodziców, ukryć zwłoki i żyć z ubezpieczenia na życie ofiar. Ojca zaatakował nożem w domowej siłowni. Zadał mu 42 ciosy. Gdy matka wróciła z zakupów, zginęła od 31 ciosów. Potem mężczyzna poćwiartował zwłoki i zaczął rozpuszczać je w kwasie, zaś głowę matki ugotował w garnku, chcąc naprawdopodobniej łatwiej ją w ten sposób zniszczyć. Nie zdążył zatuszować mordu i został szybko złapany. Niebawem usłyszy wyrok.

Brutalne zabójstwo w Pieszycach. Sprawca zatrzymany po 10 latach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.