Umarł jej ukochany ojciec. Tym, co zrobiła na pogrzebie, zaszokowała wszystkich!

2021-10-28 16:09
Modelka ze Stanów zrobiła sesję przy otwartej trumnie ze swoim zmarłym ojcem
Autor: INSTAGRAM (2) Modelka ze Stanów zrobiła sesję przy otwartej trumnie ze swoim zmarłym ojcem

Pochodząca z Florydy modelka fitness, Jayne Rivera zlikwidowała swoje konta społecznościowe po tym, jak spotkała się z falą krytyki za swoje zachowanie na pogrzebie ojca. Młoda kobieta zrobiła sobie sesję zdjęciową, pozując w kusej sukience i z uśmiechem na ustach przy otwartej trumnie swojego taty. "To podłe i obrzydliwe", "Usuń zdjęcia i przeproś" - grzmieli Internauci.

Amerykańska modelka nie spodziewała się chyba fali hejtu, jaka zalała ją po publikacji kilku zdjęć na Instagramie. Jayne Rivera pozuje na nich w krótkiej czarnej sukience z odkrytym ramieniem, jest uśmiechnięta, obwieszona biżuterią, a ręce składa jak do modlitwy. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że modelka pozuje na tle otwartej trumny, w której leży jej zmarły ojciec. Pod zdjęciami napisała: "Motyl odleciał. R.I.P. tato, byłeś moim najlepszym przyjacielem. To było dobrze przeżyte życie". Jej zdjęcia obiegły sieć w błyskawicznym tempie, a Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. "To pokolenie, dla którego nie ma żadnej świętości", "Tracę wiarę w ludzi", "No tak, straciła ojca, ale za to jaką ma kieckę", "To podły i obrzydliwy pomysł", "Usuń te zdjęcia i po prostu przeproś" - to niektóre z komentarzy oburzonych obserwatorów. 

Zobacz także: Nauczycielka porwała i torturowała 9-latkę. W końcu brutalnie ją zamordowała

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
Modelka ze Stanów zrobiła sesję przy otwartej trumnie ze swoim zmarłym ojcem
Autor: INSTAGRAM Modelka ze Stanów zrobiła sesję przy otwartej trumnie ze swoim zmarłym ojcem

Jayne Rivera zlikwidowała swoje konta społecznościowe

Modelka już usunęła zdjęcia, ale w sieci nic nie ginie, więc wciąż toczy się zacięta dyskusja o tym, czy miała prawo pozować na tle trumny ojca, czy nie. Są osoby, które jej bronią.

"No dobra, może to jest ekstremalne i niestosowne, ale nie zasłużyła na taką nienawiść",

"Co w tym złego? Nie każdy postrzega śmierć w taki sam sposób. Może lepiej przejść to tak, a nie wypłakując oczy" - uważają niektórzy Internauci. 

Sonda
Czy ubrałbyś się na pogrzeb na biało?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE