Umarła karmiąc dziecko piersią. Zwłoki przygniotły dziecko, też umarło!

2021-05-09 10:10 Zofia Dąbrowska
Umarła karmiąc dziecko piersią. Przygniotła dziecko, też umarło!
Autor: FACEBOOK Umarła karmiąc dziecko piersią. Przygniotła dziecko, też umarło!

Niewiarygodna tragedia w Argentynie! Matka umarła karmiąc dziecko piersią, a jej zwłoki przygniotły maleństwo i udusiły je. Wszystko to wydarzyło się, kiedy w domu był starszy o kilka lat brat niemowlęcia. Według portalu informacyjnego Telecinco policja po zbadaniu sprawy nie wykryła niczego podejrzanego i uznała śmierć Mariany Ojedy (+30 l.) i dwumiesięcznej dziewczynki za nieszczęśliwy wypadek. Jak dokładnie doszło do tej tragedii? Dlaczego Mariana Ojeda umarła tak gwałtowną śmiercią?

To miał być zwykły dzień w życiu rodziny z miejscowości Corrientes w północnej części Argentyny. Mąż zadzwonił do żony, która opiekowała się w domu 3-letnim synem i 2-miesięczną córeczką. Kiedy długo nikt nie odbierał telefonu, Gabriel Ojeda zaniepokoił się. W końcu odebrał 3-letni synek i powiedział, że "mama jeszcze śpi". To wydało się mężczyźnie podejrzane i szybko pojechał prosto do domu. Na miejscu zastał przerażający widok! Jego żona Mariana Ojeda (+30 l.) nie żyła, a pod jej ciałem leżała również nieżywa córeczka. Co się stało?

NIE PRZEGAP: Książę Harry ZNOWU wystąpi u Oprah Winfrey! Będzie mowa o problemach

Otóż kobieta w momencie śmierci akurat karmiła dziecko piersią. Jak wykazały wstępne ustalenia, umarła z przyczyn naturalnych, ponieważ cierpiała na bardzo silne nadciśnienie. Gdy straciła przytomność, a potem nastąpił zgon, jej ciało osunęło się bezwładnie, przygniatając maleństwo. W rezultacie 2-miesięczna dziewczynka udusiła się. Według portalu informacyjnego Telecinco policja po zbadaniu sprawy nie wykryła niczego podejrzanego i uznała śmierć Mariany Ojedy i dziewczynki za nieszczęśliwy wypadek.

NIE PRZEGAP: Niedźwiedzie ZJADŁY turystkę na szlaku! Ludzkie szczątki w żołądkach zwierząt

Dlaczego warto karmić piersią?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze