Urodziła dziecko w śpiączce. Po trzech tygodniach wydarzył się cud

i

Autor: instagram/jaxandrose; gofundme.com

Czekamy na szczęśliwy finał!

Urodziła dziecko w śpiączce. Po trzech tygodniach wydarzył się cud

2023-07-04 12:45

Życie szczęśliwej rodziny w jednej chwili zmieniło się w raju w piekło! Jackie Miller James (35 l.) była w dziewiątym miesiącu ciąży, gdy mąż znalazł ją nieprzytomną na podłodze w domu. Lekarze przekazali druzgocące wieści. O wszystkim decydowały sekundy. Teraz pojawił się promyk nadziei...

Piękna influenserka miała rodzić lada dzień. Straciła przytomność z chwili na chwilę. Straszne wieści od lekarzy

Jeszcze niedawno Jackie Miller James (35 l.) z Beverly Hills była najszczęśliwszą kobietą na świecie. Amerykanka oczekiwała swojego pierwszego dziecka, miała urodzić już za tydzień. Jackie była popularną testerką kosmetyków na Instagramie, w mediach społecznościowych dzieliła się także swoimi zwierzeniami na temat ciąży. Ale kilka dni przed terminem porodu mąż 35-latki znalazł ją nieprzytomną na podłodze w domu. Natychmiast zadzwonił po pogotowie. Ciężarna Jackie trafiła na oddział intensywnej terapii. Lekarze przekazali druzgocące wieści. Okazało się, że doszło do pęknięcia tętniaka i krwawienia w mózgu kobiety. Jak dziś pisze jej rodzina na stronie GuFundMe, o wszystkim decydowały sekundy. Gdyby kobieta trafiła na OIOM chwilę później, już by nie żyła, podobnie dziecko. Ale lekarzom udało się ocalić zarówno matkę, jak i dziewczynkę.

"Jackie została wybudzona i została niedawno przeniesiona do jednego z najlepszych szpitali"

Przeprowadzili natychmiast cesarskie cięcie oraz operację mózgu u kobiety. Dziewczynka urodziła się zdrowa, ale jej mamę wprowadzono wcześniej w stan śpiączki farmakologicznej. Na szczęście po miesiącu od tych wydarzeń rodzina Jackie przekazała dobre wieści! Jackie została obudzona. Choć przed nią jeszcze długa rehabilitacja, jest nadzieja na wyzdrowienie. "Jackie została wybudzona i została niedawno przeniesiona do jednego z najlepszych szpitali rehabilitacji neurologicznej w kraju. Lekarze byli zadowoleni z jej ostatnich wyników badań, zauważając, że Jackie radzi sobie powyżej oczekiwań na tym etapie jej powrotu do zdrowia i z każdym dniem robi coraz większe postępy" - napisali krewni Amerykanki na GoFundMe.

Urodziła dziecko w śpiączce. Po trzech tygodniach wydarzył się cud

i

Autor: instagram/jaxandrose; gofundme.com
Sonda
Którym z imion nazwałbyś swoje dziecko?

Co wiesz o suplementach dla kobiet w ciąży?

Pytanie 1 z 13
Czym jest kwas dokozaheksaenowy?
Ciąża a dieta