Walczyła ze szczepionkami, umarła na Covid. Osierociła czworo dzieci

2021-09-21 11:00

Czworo dzieci zostało sierotami, bo ich matka odmówiła szczepienia na Covid-19. Kristen Lowery (+ 40 l.) z Kalifornii była antyszczepionkową aktywistką i na każdym kroku powtarzała, że nie boi się wirusa, a maseczek i szczepionek stosować nie zamierza. Zaraziła się Covid-19 i kilka dni temu przegrała walkę z patogenem w szpitalu.

"Bez masek, bez szczepień, bez kagańców, bez strachu. Razem wygramy" - pisała w mediach społecznościowych Kristen Lowery (+ 40 l.) z Escalon w Kalifornii. "Wolnomyślicielka. Kwestionuje wszystko" - tak opisywała samą siebie. Pokazywała dużo zdjęć z rozmaitych protestów przeciwko szczepieniom i maseczkom, na których przekonywała przy pomocy napisów na koszulkach i transparentach, że szczepionki szkodzą, a wirus nie jest wcale taki groźny, jak go malują. Kristen Lowery nie przejmowała się nawet tym, że ma na utrzymaniu czwórkę dzieci w wieku szkolnym. Postanowiła nie zabezpieczać się przed Covid-19 w żaden sposób. Niestety, zapłaciła za to najwyższą cenę.

NIE PRZEGAP: Niania oskarżona o ciążę z księciem dostanie fortunę! Skandal w rodzinie królewskiej!

NIE PRZEGAP: Klient ZABIŁ kasjera na stacji paliw! Motywem piwo i brak maseczki

Sonda
Zaszczepiłeś się już przeciwko COVID-19?

Jak ujawniła właśnie siostra Kristen Lowery na stronie GoFundMe, kobieta zaraziła się Covid-19 i kilka dni temu przegrała walkę z patogenem, dusząc się w szpitalu, chociaż miała tylko 40 lat i wcześniej była zdrowa. Tayden, McKenna, Ella i Ryenn zostali bez mamy, a rodzina zbiera teraz pieniądze na zorganizowanie pogrzebu antyszczepionkowej matki. W Stanach Zjednoczonych w pełni zaszczepione jest jedynie 54,6 proc. społeczeństwa. W Polsce w pełni zaszczepionych jest 49,92 proc. mieszkańców.

NIE PRZEGAP: Ujawniono stare zdjęcie premiera. Wielu jest oburzonych

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II ma już 12 prawnuków! CZWORO nowych w tym roku

Express Biedrzyckiej - Bolesław Piecha: Obowiązek szczepień to ostateczność
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE