Putin, Kabajewa

i

Autor: East News, Shutterstock Putin, Kabajewa

Wojna na Ukrainie

Wielka kłótnia Putina z Kabajewą! Rosyjski dyktator jest wściekły

2023-03-12 10:30

Władimir Putin podobno mocno pokłócił się niedawno z Aliną Kabajewą, nazywaną przez opozycyjne rosyjskie media jego kochanką i matką jego dzieci. Rosyjski dyktator jest wściekły, bo do tych właśnie mediów raz po raz wyciekają poufne informacje dotyczące Kabajewej. Skąd biorą się te przecieki? Podobno Putin ma pewne podejrzenia!

Władimir Putin pokłócił się z Aliną Kabajewą. Powodem ciągłe wycieki informacji o jej luksusowym życiu do mediów

Alina Kabajewa od kilkunastu lat jest łączona z Władimirem Putinem, a media opozycyjne i zachodnie nazywają ją "kochanką Putina". Liczne medialne doniesienia mówią o tym, że była gimnastyczka olimpijska ma z Putinem dwójkę, a może nawet czwórkę dzieci. O Kabajewej rozpisuje się też General SVR, tajemniczy profil w mediach społecznościowych, którego autorzy podają się za dawnych agentów rosyjskich służb nadal mających swoje źródła na Kremlu. Wygląda na to, że mimo starań i rozkazów Władimira Putina informacje o Alinie Kabajewej są powszechnie znane i cytowane. Właśnie to podobno niezwykle zdenerwowało ostatnio dyktatora. Jak piszą "Daily Mail" i General SVR, prezydent Rosji mocno pokłócił się niedawno z Aliną Kabajewą. Rosyjski dyktator jest wściekły, bo do opozycyjnych i zachodnich mediów raz po raz wyciekają poufne informacje dotyczące Kabajewej.

Putin o Kabajewej: "Jej znajomi rozpowiadają na każdym rogu o wszystkim, co wiedzą i o wszystkim, czego nie wiedzą"

Skąd biorą się te przecieki? Podobno Putin ma pewne podejrzenia! Uważa, że to koleżanki Aliny rozsiewają plotki. "Jej znajomi rozpowiadają na każdym rogu o wszystkim, co wiedzą i o wszystkim, czego nie wiedzą" - miał powiedzieć Putin. Ostatnie doniesienia mówiły o najnowszym miejscu pobytu Kabajewej i jej dzieci. Podobno eks gimnastyczka przebywa w luksusowej, otoczonej lasami rezydencji w rejonie Wałdaju, między Moskwą a Sankt Petersburgiem. "Putin powiedział, że ma stuprocentowe potwierdzenie informacji o tym, że przecieki pochodzą z kręgu znajomych Kabajewej" - pisze General SVR. Chyba teraz gimnastyczkę czeka pożegnanie z koleżankami...

Sonda
Wierzysz, że wojna na Ukrainie skończy się w 2023 roku?

QUIZ. Sobotnia ortografia. Trudne słowa na literę "j". Jasne jak słońce? Niekoniecznie!

Pytanie 1 z 12
Wskaż poprawną pisownię:
Mateusz Lachowski: Nawet Putin wie, że to już nie pora na klęski
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają