Harry i Meghan

i

Autor: GWR/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News Harry i Meghan - poważne plotki o kryzysie w ich związku.

Rodzina królewska

Wielka porażka Meghan Markle! "Dostała odmowę, to cios"

2023-06-24 5:30

Kolejny dramat w życiu Meghan Markle i księcia Harry'ego! Urzędnicy amerykańscy odmówili im wsparcia w pewnej bardzo ważnej kwestii biznesowej. A przecież dopiero co rozwiązana została wielomilionowa umowa książęcej pary ze streamingowym gigantem Spotify, w dodatku w atmosferze skandalu... Jak się okazuje, to nie koniec!

Kolejne kłopoty Meghan Markle i księcia Harry'ego. Powiadomiono o decyzji urzędników USA

Kilka dni temu poinformowano, że opiewająca na 20 milionów dolarów umowa zawarta między Meghan Markle i księciem Harrym ze Spotify została zerwana. Meghan miała tam swoją audycję Archetypes, w której przeprowadzała wywiady z różnymi sławnymi osobami na temat stereotypów dotyczących kobiet. Oficjalne obwieszczenie brzmiało, iż umowę rozwiązano "za obopólną zgodą". Nieoficjalnie "Wall Street Journal" informował, iż to zbyt mała ilość materiału dostarczona przez książęcą parę spowodowała zerwanie umowy. Umowa została zawarta w 2020 roku, od tamtej pory powstało bardzo mało odcinków. Ponadto portal Podnews twierdzi, że "bardzo wiele źródeł" potwierdziło, iż Meghan tylko udawała, że przeprowadza wywiady w swojej audycji dla Spotify. Podobno to pracownicy księżnej, a nie ona sama umawiali się na rozmowy z gośćmi, a pytania Meghan były dogrywane później. To nie koniec!

Urzędnicy nie chcą opatentować nazwy "Archetypes". Okazało się, że taka marka istniała już wcześniej!

Urzędnicy amerykańscy odmówili Meghan Markle i księciu Harry'emu wsparcia w pewnej bardzo ważnej kwestii biznesowej. Otóż uciekinierzy z rodziny królewskiej złożyli wniosek do Urzędu Patentowego o zastrzeżenie nazwy Archetypes, będącej tytułem audycji Meghan Markle. Odmówiono im jednak, a urzędnicy argumentują według "Daily Mail", iż mogłoby dojść do pomyłek, jako że w Arizonie istnieje już firma o nazwie Archetypes LLC, która wydaje książki na tematy zdrowotne i psychologiczne. Prawnicy Sussexów nie zamierzają odpuszczać i złożą odwołanie od decyzji urzędników.

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

QUIZ. Największe skandale w rodzinach królewskich! Pamiętasz wszystkie? Test tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Król Karol III jako książę Karol romansował z Camillą, która dziś jest królową małżonką. Pewien członek królewskiego rodu miał romans z inną Camillą - La Camillą z zespołu Army of Lovers znaną z wielkiego biustu. Kto to był?
Co napisał Książę Harry?