Wielki skandal w Rosji! Mąż miał czelność rzucić córkę Putina

2018-12-07 13:25 zw
Rozje..ć wszystko bo Putin patrzy!
Autor: AP Konflikt na Ukrainie

Oto najodważniejszy człowiek świata! Miliarder Kirył Szamałow (36 l.) rzucił Katerinę Tichonową (32 l.), córkę Władimira Putina (66 l.) i właśnie wziął ślub z kochanką. Celebrytka Żanna Wołkowa to mieszkająca w Londynie piękność, która pozuje do kuszących zdjęć.

Cała Rosja aż huczy od plotek! Córka Władimira Putina (66 l.) została rzucona przez męża miliardera dla seksownej Żanny Wołkowej (32 l.), a teraz eks-małżonek i Wołkowa wzięli ślub! Katerina Tichonowa (32 l.) i Kirył Szamałow pobrali się 5 lat temu. Ich życie owiane było tajemnicą do tego stopnia, że dopiero w zeszłym roku śledztwo dziennikarskie Reutersa dowiodło, iż Katerina to prawdziwa córka Putina.

A Szamałow w ciągu paru lat małżeństwa dorobił się niemal półtora miliarda dolarów na biznesie paliwowym i... rzucił żonę. Wkrótce u jego boku pojawiła się celebrytka Żanna Wołkowa. Mieszkająca w Londynie piękność pozuje do kuszących zdjęć, którymi lubi chwalić się w sieci. Para właśnie wzięła ślub. Co teraz zrobi Władimir Putin? Aż strach pomyśleć! Oby tylko nie wypowiedział wojny Wielkiej Brytanii.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze