Wielkie upokorzenie Meghan Markle! Jej książka to potężna klapa

2021-06-09 6:49
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: TOBY MELVILLE/AFP/East News

To miał być wielki sukces Meghan Markle, a skończyło się spektakularną klapą! Nici z kariery literackiej małżonki księcia Harry'ego. Książka Meghan Markle "The Bench", czyli "Ławka", trafiła na wyprzedaż już godzinę po rozpoczęciu sprzedaży w Wielkiej Brytanii, a w Stanach Zjednoczonych nie trafiła nawet do pierwszej setki najlepiej sprzedających się książek na Amazon. Meghan Markle napisała książkę dla dzieci opowiadającą o ojcach i synach, zainspirowaną wierszem, jaki sama napisała dla księcia Harry'ego.

Meghan Markle zaliczyła wpadkę! Jej książka dla dzieci "The Bench", czyli "Ławka", okazała się spektakularną klapą. Zdawałoby się, że książka napisana przez jedną z najsławniejszych osób na świecie jest skazana na sukces, jednak niestety nikt nie chce jej kupować. Książka Meghan Markle trafiła na wyprzedaż już godzinę po rozpoczęciu sprzedaży w Wielkiej Brytanii. W sklepie HSmith store w Newcastle można ją kupić już za połowę ceny, kiedy wybierze się także jakiś drugi produkt. Z kolei w Stanach Zjednoczonych nie trafiła nawet do pierwszej setki najlepiej sprzedających się książek na Amazon.

NIE PRZEGAP: Królowa Elżbieta II zaskoczyła świat! Chodzi o dziecko w rodzinie królewskiej

Mało tego, krytycy nie zostawili na dziele Meghan Markle suchej nitki. Jak wylicza "Daily Mail" cytując recenzje, określono "The Bench" jako płytką i pozbawioną jakiejkolwiek historii. Meghan Markle napisała książkę dla dzieci opowiadającą o ojcach i synach, zainspirowaną wierszem, jaki sama napisała dla księcia Harry'ego. Na każdej stronie widzimy innego ojca z innym synem, którzy spędzają razem czas na ławce. Jeden z ojców to żołnierz bardzo przypominający księcia Harry'go.

NIE PRZEGAP: Książę Harry idzie na urlop tacierzyński! Jedna rzecz zaskakuje

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Zofia Dąbrowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze