Książę William i księżna Kate

i

Autor: instagram.com/princeandprincessofwales

Rodzina królewska

Wielkie zmiany w życiu księżnej Kate i księcia Williama. "To już koniec!"

2023-06-10 22:00

Księżna Kate i książę William zamierzają wprowadzić pewną przełomową zmianę do swojego życia - zdradza królewska ekspertka w "OK! Magazine". Zdaniem Jenny Boyd już niebawem życie następcy tronu i jego uwielbianej przez poddanych małżonki diametralnie się zmieni. O co chodzi?

Zmiany w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Księżna Kate i książe William zrezygnują z jednej rzeczy

Księżna Kate i książę William są uważani za nadzieję brytyjskiej monarchii i rodziny królewskiej. Stroniący od skandali i zawsze uśmiechnięci, przez wielu byli widziani jako lepsi następcy królowej Elżbiety II niż król Karol III i mało popularna królowa Camilla. Rzadko są przedmiotem złośliwych plotek, wyjątkiem są okropne pogłoski o rzekomym romansie Williama z markizą Rose Hanbury. Kate i William dbają o swój wizerunek i żadna ich decyzja nie jest przypadkowa. A teraz księżna Kate i książę William zamierzają wprowadzić pewną przełomową zmianę do swojego życia - zdradza królewska ekspertka w "OK! Magazine". Zdaniem Jenny Boyd już niebawem życie następcy tronu i jego uwielbianej przez poddanych małżonki diametralnie się zmieni.

"Czasy długich podróży, zostawiania dzieci pod opieką niań, minęły"

„William i Catherine są obecnie naprawdę gwiazdami rodziny królewskiej. Młodość i szyk to ich atuty. Cieszą się też ogromną popularnością zarówno w kraju, jak i za granicą. Nie ma więc wątpliwości, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych będzie wzywać ich do odbycia kilku głośnych wizyt królewskich” – powiedziała Bond. „Ale myślę, że czasy długich podróży, zostawiania dzieci pod opieką niań, minęły. W dużej mierze myślę, że wakacje szkolne będą brane pod uwagę, a przyszłe wycieczki będą krótkie i bardzo pracowite” - mówi komentatorka. Możliwe, że William i Kate chcą uniknąć niezręczności podczas zwiedzania egzotycznych krajów będących formalnie nadal pod zwierzchnictwem brytyjskiej monarchii. Ich wyprawa na Karaiby zakończyła się antykolonialnymi protestami i wezwaniami do przeprosin.

Sonda
Jesteś Kate czy Meghan? Jaki jest twój wynik?

Jesteś jak księżna Kate czy jak Meghan Markle? Ten quiz odsłoni prawdę!

Pytanie 1 z 10
Introwertyczka czy ekstrawertyczka?
Książę William w brytyjskiej bazie wojskowej na terenie lotniska w Rzeszowie