Książę Albert II z Monako

i

Autor: archiwum se.pl Książę Albert II z Monako jest nie tylko zagorzałym kibicem piłki nożnej, ale także wyścigów F1 i tenisa.

Władca Monako ma koronawirusa! Książę Albert ZAKAŻONY

2020-03-19 17:45

Szokujące wiadomości z księstwa Monako! Ksiażę Albert jest zakażony koronawirusem. Testy przeprowadzone u przywódcy dały wynik pozytywny. To pierwsza głowa państwa na świecie, która zmaga się z chińską zarazą. Książę Albert ma żonę i dwójkę dzieci.

To pierwsza głowa państwa, u której wykryto koronawirusa. Książę Albert II Grimaldi (62 l.) przeszedł testy na obecność patogenu i dały one wynik pozytywny! Na szczęście wszystko wskazuje na to, że choroba ma u władcy Monako łagodny przebieg, ponieważ w krótkim komunikacie jego przedstawiciele zaznaczyli, że książę zamierza kontynuować swoje obowiązki zawodowe, oczywiście pozostając w izolacji w swoich komnatach.

Książę Albert mógł zarazić się od... premiera Monako Serga Telle, u którego równiez zdiagnozowano chińską zarazę. Szef rządu Monako także czuje się dobrze. Albert II ma żonę i dwójkę dzieci. W 2011 roku wziął ślub ze sportsmenką Charlene Wittstock, w 2014 roku przyszły na świat ich bliźniaki Gabriela i Jakub.

Tak policja chroni się przed koronawirusem. Instrukcja dla funkcjonariuszy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany