Wnuczka królowej pracuje za płacę minimalną! Księżniczka szokuje poddanych

i

Autor: AP Wnuczka królowej pracuje za płacę minimalną! Księżniczka szokuje poddanych

Rodzina królewska

Wnuczka królowej brytyjskiej pracuje za płacę minimalną! "Stoi za kasą"

2022-08-19 14:00

Nie do wiary! Wnuczka samej królowej Elżbiety II postanowiła iść do pracy w centrum ogrodniczym za płacę minimalną. Lady Ludwika Windsor (18 l.) stanęła za kasą. Czasami także przesadza rośliny i rozmawia z klientami o kwiatowych zakupach. "Wiedziałam, że kryzys się pogłębia, ale nie, że aż tak!" - komentuje jedna z klientek dla "The Sun".

Lady Ludwika Windsor pracuje za płacę minimalną za kasą. Wnuczka Elżbiety II zarabia grosze w centrum ogrodniczym!

Mogłaby całymi dniami tylko leżeć i pachnieć, a jedynym jej zajęciem mogłoby być szaleństwo w luksusowych sklepach. Jednak szesnasta w kolejce do tronu wnuczka samej królowej Elżbiety II woli ciężką pracę za skromną płacę. Jak ujawnia "The Sun", Lady Ludwika Windsor (18 l.) postanowiła iść do pracy w centrum ogrodniczym za płacę minimalną, zarabia zatem 6,83 funta za godzinę. Lady Ludwika Windsor (18 l.) stanęła za kasą. Czasami także przesadza rośliny i rozmawia z klientami o kwiatowych zakupach. "Wiedziałam, że kryzys się pogłębia, ale nie, że aż tak!" - komentuje jedna z klientek dla "The Sun". "Musiałam przyjrzeć się dwa razy, bo nie wierzyłam własnym oczom. Nie codzienne kupujesz begonie od członka brytyjskiej rodziny królewskiej" - dodaje inna kupująca. Wielu poddanych jest zachwyconych decyzją lady Ludwiki Windsor, wnuczki królowej i córki księcia Edwarda, hrabiego Wesseksu i jego żony Zofii.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dziewczyna nie chciała iść z nim na randkę. Zemścił się w szokujący sposób

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jezioro pełne zwłok w USA! Piąte makabryczne odkrycie, są pierwsze domysły

Sonda
Czy monarchia w Anglii powinna zostać zlikwidowana?

Czy praca w centrum ogrodniczym to ostateczny wybór zawodowy Ludwiki? Nie, to jedynie praca wakacyjna między szkołą a studiami, które już niebawem podejmie 18-latka. Ludwika będzie studiować anglistykę na St Andrews University. Komercyjna praca nie jest dozwolona tylko dla najważniejszych, pracujących członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Musiała z niej zrezygnować w swoim czasie - i jak się okazało, tymczasowo - Meghan Markle, żadnych płatnych prac nie może też wykonywać chociażby księżna Kate.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Meghan Markle książę Harry w niebezpieczeństwie! Poluje na nich PUMA

PRZECZYTAJ TAKŻE: Duchowny zrobił wiernym awanturę przed ołtarzem! Nie kupili mu drogiego zegarka

QUIZ. Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? NOWY test tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się syn Meghan Markle i księcia Harry'ego?
Rewolucja! Pensja minimalna ZALEŻNA od miejsca zamieszkania! Gdzie zarobisz najwięcej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE