Wnuk Boba Marleya nie żyje! Jego zwłoki znaleziono w samochodzie. Co się stało?

i

Autor: Instagram/jomersamarley Wnuk Boba Marleya nie żyje! Jego zwłoki znaleziono w samochodzie. Co się stało?

Tajemniczy zgon

Wnuk Boba Marleya nie żyje! Jego zwłoki znaleziono w samochodzie. Co się stało?

2022-12-28 13:56

Joseph Marley, znany jako Jo Mersa, wnuk legendy reggae Boba Marleya, zmarł w wieku 31 lat. Jego zwłoki znaleziono w jego samochodzie na Florydzie, gdzie mieszkał od wielu lat. Znamy przyczynę śmierci! Wstrząsające informacje!

Smutne wieści ze Stanów Zjednoczonych. 31-letni wnuk Boba Marleya, muzyk szerzej znany jako Jo Mersa, został znaleziony martwy w swoim samochodzie. O sprawie informuje policja z Florydy, na terenie której znaleziono ciało artysty.

Nie żyje Jo Mersa. Był wnukiem legendarnego muzyka

Jak przypomina „The Sun”, 31-letni muzyk był synem Stephena Marleya, którego ojcem był z kolei nieżyjący już jamajski gwiazdor Bob, znany między innymi z takich piosenek jak „Everything's Gonna Be Alright”, „Get Up, Stand Up”, „Is This Love”. Jo Mersa urodził się w Kingston 12 marca 1991 roku i spędził wczesne lata na Jamajce, zanim na stałe przeniósł się na Florydę. Studiował inżynierię studyjną w Miami Dade College, w 2014 roku jednak wydał swój debiutancki singiel, idąc tym samym w ślady słynnych członków rodziny.

Nie żyje wnuk Boba Marleya. Wiemy, jak umarł

Oficjalnie przyczyna śmierci muzyka nie została jeszcze podana, jednak radio WZPP z południowej Florydy donosi, że Jo Mersa zmarł w wyniku ataku astmy. Opłakuje go cały muzyczny świat. 

Sonda
Lubisz reagge?
Mariusz Walter nie zyje. Twórca TVN miał 85 lat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany