Wykonała telefon, potem wypadła przez okno. Kolejna śmierć wśród rosyjskich VIP-ów!

i

Autor: Twitter Wykonała telefon, potem wypadła przez okno. Kolejna śmierć wśród rosyjskich VIP-ów!

"Kluczowa postać Putina"

Wykonała telefon, potem wyleciała z 16. piętra! Szokująca śmierć ważnej urzędniczki Putina!

2023-02-17 9:16

Pod jednym z wieżowców przy ul. Zamszyna w Sankt Petersburgu znaleziono w środę (15 lutego) zwłoki wysokiej rangą urzędniczki rosyjskiego ministerstwa obrony. Jak donoszą lokalne media, 58-letnia Marina Jankina na krótko przed śmiercią miała wykonać telefon, po czym wypadła z 16. piętra budynku. Na balkonie znaleziono stosy ważnych dokumentów. To kolejna śmierć "człowieka Putina".

To kolejna szokująca śmierć kogoś z najbliższego otoczenia rosyjskiego prezydenta. W środę pod wieżowcem przy ul. Zamszyna 31 w Sankt Petersburgu znaleziono ciało 58-letniej Mariny Jankiny, szefowej działu wsparcia finansowego Zachodniego Okręgu Wojskowego Rosji, nazywanej "kluczową postacią w finansowaniu wojny Putina". Zwłoki Jankiny odkryli przechodnie i od razu zaalarmowali służby. Okazuje się, że urzędniczka nie mieszkała w budynku, pod którym została znaleziona. Nie wiadomo, co tam robiła, natomiast na balkonie znajdującym się na 16. piętrze, z którego wypadła, odnaleziono stosy dokumentów i jej rzeczy osobiste. 

Nie żyje kluczowa postać Putina. "Zadzwoniła do byłego"

Podobno zaledwie na kilka ​​minut przed śmiercią Jankina zadzwoniła do swojego byłego męża i powiedziała mu, co zamierza zrobić. Poprosiła go także, by wezwał policję. Ze wstępnych ustaleń wynika, że "kluczowa postać Putina" odebrała sobie życie - skoczyła z wysokości ok. 50 metrów i zginęła na miejscu. Podobno borykała się z problemami zdrowotnymi. 

Współpracownicy Putina padają jak muchy

Zanim Jankina zaczęła odpowiadać za finanse wojenne, pracowała w Federalnej Służbie Podatkowej i była zastępcą przewodniczącego Komitetu Stosunków Majątkowych w Sankt Petersburgu. To już kolejna śmierć urzędnika z bliskiego otoczenia Władimira Putina (70 l.). Zaledwie kilka dni temu media obiegła informacja o zgonie 72-letniego generała dywizji, Władimira Makarowa, który miesiąc temu został zwolniony przez Władimira Putina - został znaleziony martwy w swojej podmoskiewskiej daczy. W zeszłym miesiącu z kolei życie stracił były premier bogatego w ropę regionu rosyjskiego, 61-letni Magomed Abdulajew - przypomina "The Sun". Został staranowany przez samochód podczas przechodzenia przez ulicę. W grudniu natomiast odszedł generał Aleksiej Masłow -  zmarł nagle zaledwie dzień po tym, jak Putin odwołał spotkanie z nim.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123    Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212    Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108    Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123    pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy Putin przegra wojnę?
Dr Ernest Wyciszkiewicz: "20 proc. Rosjan czuje się odpowiedzialna za zbrodnie i wie, że ta wojna jest kompletnie wbrew Rosji" [Raport Złotorowicza]

Bogusław Wołoszański: PUTIN popełnia błędy, które popełnił HITLER!

Posłuchaj pasjonującej rozmowy ze znawcą historii II wojny światowej!

Listen on Spreaker.