Wypadek ciężarówki przewożącej piwo

i

Autor: Shutterstock; Facebook / Gazeta Nouă Wypadek ciężarówki przewożącej piwo

Piwo na drodze

Wypadek ciężarówki przewożącej alkohol. "Piwna rzeka" wypełniła rów

2022-08-05 11:20

Co za strata! Na drodze krajowej DN 65 w pobliżu gminy Colonesti w Rumunii doszło do wypadku ciężarówki przewożącej skrzynki z piwem. Media społecznościowe obiegło nagranie, na którym widać, jak litry trunku spływają do pobliskiego rowu. "To prawdziwa piwna rzeka" - piszą Internauci. Mężczyźnie, który siedział za kierownicą ciężarówki nie jest jednak do śmiechu

Rumunia: Ciężarówka pełna piwa wypadła z drogi

O groźnie wyglądającym zdarzeniu poinformowały lokalne media. Wypadek miał miejsce w środę, 3 sierpnia, na drodze krajowej DN 65 między miejscowościami Pitesti i Slatina. Ciągnik z naczepą po brzegi wypełniony skrzynkami z piwem prowadził 48-letni mężczyzna. Jak informuje policja, kierowca jechał za szybko i stracił panowanie na kierownicą wchodząc w zakręt. Ciężarówka się przewróciła, a cały ładunek - jak się później okazało źle zabezpieczony - wypadł na drogę. W mediach społecznościowych krąży nagranie, na którym widać, jak pobliskim rowem płynie "piwna rzeka". 

Mandat dla sprawcy

Jak podaje "Gazeta Noua", na szczęście ani kierowcy, ani innym uczestnikom ruchu nic się nie stało. Sprawca wypadku został przebadany alkomatem - był trzeźwy. Za wykroczenie został ukarany mandatem. Musi zapłacić 870 lei, czyli równowartość 830 złotych. 

CZYTAJ TAKŻE: Rosyjska propaganda szczuje: W Polsce nie ma cukru, bo cały wykupili Ukraińcy

CZYTAJ TAKŻE: Dwumiesięczna dziewczynka zamknięta w rozgrzanym aucie. Rodzice kłócili się na zewnątrz

Beszamel: Piwo
Sonda
Lubisz piwo?