Wyszła z psem na spacer, rzucił się na nią wściekły pitbull. Szokujące nagranie!

i

Autor: @@HandsworthWMP/Twitter Wyszła z psem na spacer, rzucił się na nią wściekły pitbull. Szokujące nagranie!

Horror!

Wyszła z psem na spacer, rzucił się na nią wściekły pitbull. Szokujące nagranie!

2023-08-31 11:27

Potworne doniesienia z Wielkiej Brytanii. Policja West Midlands poszukuje właściciela psa, który brutalnie zaatakował starszą kobietę przechodzącą przez ulicę z labradorem. Funkcjonariusze opublikowali drastyczne nagranie, na którym widać moment ataku. Właściciel agresywnego pitbulla uciekł z miejsca zdarzenia. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Horror na ulicy. Staruszka ciągnięta po ulicy przez psa

Do mrożących krew w żyłach scen doszło na początku sierpnia przy Somerset Road w Handsworth w West Midlands (Wielka Brytania). Lokalna policja udostępniła drastyczne nagranie z momentu, gdy na idącą ulicą 76-letnią kobietę rzuca się rozwścieczony pitbull. Starsza pani szła z własnym psem na smyczy, gdy nagle została powalona na ziemię przez bestię. Na wideo widać, jak jest ciągnięta po ziemi, ale desperacko próbuje ratować swojego zwierzaka. 

Wielka Brytania. Brutalny atak psa na staruszkę

W końcu właściciel pitbulla odciąga żądnego krwi psa, po czym razem z nim ucieka z miejsca zdarzenia. Poszkodowana szybko zostaje przewieziona do szpitala, gdzie - zgodnie z relacją "The Sun" - była leczona z powodu poważnych urazów nogi i głowy. Jej pies został mocno poturbowany w okolicach szyi. Inspektor Leanne Chapman z wydziału ds. niebezpiecznych psów policji w West Midlands prosi o pomoc. "Film jest szokujący, widać, z jaką siłą uderzana jest ofiara. Prosimy każdego, kto zna mężczyznę widocznego na zdjęciach i nagraniu, aby się do nas zgłosił. Trzeba zrobić wszystko, by taki atak się nie powtórzył". 

Sonda
Czy boisz się psów ras uznawanych za groźne?
Zaatakował Cię pies? Zobacz, jak się zachować?
Nasi Partnerzy polecają