Z tego dzieciaka wyrósł morderca! Szokujące kulisy masakry w Rosji

2021-09-21 14:00
Strzelanina w Rosji
Autor: pronedra.ru Strzelanina w Rosji

Kto by pomyślał, że z tego chłopca o niewinnej twarzy wyrośnie bezwzględny masowy morderca?! Ujawniono zdjęcia sprawcy strzelaniny, do jakiej doszło w poniedziałkowy poranek w Rosji. Timur Bekmansurow (18 l.) zabił osiem osób, 28 zostało rannych. Wiadomo, w jaki sposób zapowiedział swoją zbrodnię.

"Chcę zniszczyć wszystko, bo świat jest zgniły. Przepełnia mnie fala nienawiści. Ale nie chcę spędzić ostatnich dziesięciu minut życia w tej szkole, to zbyt smutne miejsce” – te słowa wygłosił nastoletni sprawca masakry w Rosji tuż przed dokonaniem zbrodni. Ubrany w kominiarkę, pokazując środkowy palec do kamerki, zapowiedział zbrodnię. Nie sposób rozpoznać w tym szaleńcu chłopca z długimi włosami i z niewinną buzią, którego widać na innych zdjęciach. Jak dodał, długo oszczędzał na karabin i uczył się strzelać na strzelnicy. Po nagraniu oświadczenia Timur Bekmansurow poszedł z bronią na uniwersytet w Permie, gdzie uczył się tylko 10 dni i otworzył ogień.

NIE PRZEGAP: Klient ZABIŁ kasjera na stacji paliw! Motywem piwo i brak maseczki

NIE PRZEGAP: Ujawniono stare zdjęcie premiera. Wielu jest oburzonych

Zabił osiem osób, według niektórych innych doniesień sześć, 28 zostało rannych. Niektórzy zostali postrzeleni, inni potłukli się skacząc z okien. Zdecydowało się na to wiele osób, inni barykadowali się w salach wykładowych. Sprawca został ranny w wymianie ognia z policją i trafił na oddział intensywnej terapii. Jeśli przeżyje, czeka go obserwacja psychiatryczna. 

NIE PRZEGAP: Walczyła ze szczepionkami, umarła na Covid. Osierociła czworo dzieci

NIE PRZEGAP: Pupa przerosła modelkę! "To efekt zdrowej diety"

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. 1 z 35 osób zdobędzie maksa. Bądź w tej zaszczytnej grupie

Pytanie 1 z 10
W jakim państwie znajduje się ten most Karola?
Praga, widok na most Karola
Strzelanina w szkole
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE