Zakonnice mordowały dzieci! Szokujące zeznania byłej wychowanki sierocińca

2018-08-28 13:25
Zakonnica
Autor: YouTube/Coming Soon Zakonnica

Nie tylko pedofilskie gwałty, ale nawet morderstwa! Była wychowanka katolickiego sierocińca ujawniła szokujące czyny pracujących tak zakonnic. Przeżyła szok, gdy pierwszy raz zobaczyła zakonnicę otwierającą okno i wyrzucającą przez nie dziecko na pewną śmierć!

Gdy któreś dziecko czymś zawiniło, katowały je. Przyzwalały też na gwałty. To dla Sally Dale (80 l.), wychowanki zakonnic z sierocińca św. Józefa w stanie Vermont, nie było niczym zaskakującym. Ale przeżyła szok, gdy pierwszy raz zobaczyła zakonnicę otwierającą okno i wyrzucającą przez nie dziecko na pewną śmierć! Morderczyni zauważyła, że ma świadka i powiedziała do kilkuletniej wtedy Sally: „To tylko ci się wydawało”.

Takie sceny powtarzały się. Mordy tuszowano. Po latach Sally, która mieszkała w sierocińcu do 23 roku życia, zdecydowała się opowiedzieć o tym, co działo się w potwornej placówce prowadzonej od lat 30. i zamkniętej w 1974 roku. Ale jej zeznania w latach 90. zamieciono pod dywan i nikt nie został ukarany. Opublikował je dopiero teraz portal Buzzfeed. Według dziennikarzy kolejne dokumenty w tej szokującej sprawie wciąż będą ujawniane.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE