Zamordowana 16-letnia Brianna Ghey

i

Autor: Archiwum prywatne Zamordowana 16-letnia Brianna Ghey.

Brutalna zbrodnia

Zamordowana 16-latka. Ciało znaleziono w parku. Aż trudno uwierzyć, kto stoi za zbrodnią

2023-02-13 16:07

Brutalna zbrodnia w angielskiej w miejscowości Culcheth. Tamtejsza policja zajmuje się sprawą śmierci 16-letniej Brianny Ghey. Zakrwawione ciało nastolatki z wieloma ranami kłutymi znaleziono w parku. Jak informuje BBC, policjanci dotarli już i zatrzymali dwie osoby podejrzane o morderstwo. Aż trudno w to uwierzyć, ale za zbrodnią najprawdopodobniej stała dziewczyna i chłopak w wieku piętnastu lat.

16-letnia Brianna zamordowana. Policjanci zatrzymali dwoje nastolatków. To oni stoją za zbrodnią?

Do tragedii doszło w sobotę (11 lutego). Szczegóły zbrodni są wstrząsające. 16-letnia Brianna Ghey leżała nieruchomo na ścieżce w Linear Park w Culcheth. Po południu na miejscu pojawiły się służby ratunkowe. Życia 16-latki nie udało się uratować, pomimo prób reanimacji. Lekarz stwierdził zgon. Na ciele Brianny widać było liczne rany kłute. Policja hrabstwa Cheshire sprawę określa mianem "okropnego ataku". Funkcjonariusz Mike Evans powiedział, że trwa szczegółowe dochodzenie, a śledczy próbują ustalić dokładne okoliczności śmierci 16-latki.

Policja zwraca uwagę, że zamordowana Brianna Ghey była dziewczyną transpłciową, jednak zdaniem służ nie ma to jakiegokolwiek związku ze zbrodnią. Policjanci nie mają dowodów, wskazujących na to. Służby zatrzymały natomiast w tej sprawie dwie osoby. To dziewczyna i chłopak w wieku piętnastu lat. Zatrzymani przez policję nastolatkowie mieszkali w pobliżu Linear Park w Culcheth, gdzie zamordowano 16-letnią Briannę. Obecnie są w areszcie. Policja hrabstwa Cheshire zapewnia, że w okolicy parku, gdzie doszło do zbrodni, wzmożono patrole. Są tam też dodatkowi policjanci, a wszystko po to, aby zapewnić spokój mieszkańców i aby nie mieli oni obaw o swoje zdrowie i życie.

CZYTAJ TEŻ: Zgwałcili 15-latkę w szkole? "Trzech przygwoździło ją do ziemi, jeden zaatakował"

Źródło: BBC / Radio Zet

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Listen on Spreaker.
Zabójca Moniki przyznał się do winy i przeprosił rodzinę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany