Znaleźli w mieszkaniu troje martwych dzieci i ranną kobietę. Co tam się stało?

2022-01-14 8:30
Makabryczne odkrycie policji. Znaleźli w mieszkaniu troje martwych dzieci i ranną kobietę. Co tam się stało
Autor: SHUTTERSTOCK Makabryczne odkrycie policji

Makabrycznego odkrycia dokonali policjanci, którzy w minioną środę (12 stycznia) pojawili się w jednym z domów w Le Grand w Kalifornii. Odnaleźli tam zwłoki trójki dzieci, a także żywą, ale ranną kobietę. Dostali wezwanie od sąsiadów, którzy słyszeli, jak mieszkaniec domu wzywał pomocy, krzycząc: "Moje dzieci zostały zabite!". Żadne z nich nie miało więcej niż 8 lat. Jak doszło do tragedii?

Ten niebywały dramat wstrząsnął lokalną społecznością. "Wszyscy w tym mieście znają wszystkich. To dla nas ogromny szok" - mówią mieszkańcy miasteczka Le Grand, położonego w Kalifornii. Jak informuje kanał "ABC30", to właśnie tam w środowe (12 stycznia) popołudnie, w jednym z domów przy Brice Street, znaleziono zwłoki trójki małych dzieci - żadne z nich nie miało więcej niż 8 lat. Dodatkowo na miejscu odnaleziono także ranną kobietę. Śledczy sugerują, że rany na jej ciele wyglądają raczej na samookaleczenie. Jej obrażenia były bardzo poważne, została przetransportowana helikopterem do szpitala i umieszczona na oddziale intensywnej terapii. Jest w stanie krytycznym. Policjanci nie ujawnili, jaki był stopień pokrewieństwa kobiety i dzieci. Ich zwłoki odnalazł prawdopodobnie ich ojciec, który zaalarmował sąsiadów krzycząc: "Moje dzieci zostały zabite!". 

CZYTAJ TAKŻE: Sanitariuszki jak z koszmaru. Trudno uwierzyć, że robiły to pacjentom!

Makabryczne odkrycie policji. Znaleźli w mieszkaniu troje martwych dzieci i ranną kobietę. Co tam się stało
Autor: SHUTTERSTOCK Ta tragedia wstrząsnęła okolicą
Potrójne morderstwo w Jurczycach. Podejrzani zatrzymani po ponad 20 latach

Policja na razie nie odpowiada na pytanie, w jaki sposób zginęły dzieci i co stało się z kobietą, spekuluje się jednak o tzw. samobójstwie rozszerzonym. Sąsiedzi natomiast mówią, że w domu, w którym doszło do tragedii, mieszkało małżeństwo z trójką dzieci.

CZYTAJ TAKŻE: Masakry w szkole w Michigan dało się uniknąć? Szokujące ustalenia śledczych!

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123    Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212    Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108    Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123    pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE