Znana influencerka pojechała do Turcji zrobić sobie nos. Wydała 50 tys. zł, fani bezlitośni: Jest gorzej

i

Autor: TikTok/maisyedwards Znana influencerka pojechała do Turcji "zrobić" sobie nos. Wydała 50 tys. zł, fani bezlitośni: "Jest gorzej"

Jest uzależniona od zabiegów!

Znana influencerka pojechała do Turcji "zrobić" sobie nos. Fani bezlitośni: "Jest gorzej"

2022-11-17 10:59

22-letnia Maisy Edwards z Liverpoolu uwielbia poddawać się operacjom plastycznym. Jak sama twierdzi, od 20. roku życia wstrzykuje sobie botoks, kilka razy robiła lifting, a ostatnio przeszła drugą operację nosa. Na ten zabieg influencerka specjalnie wybrała się do Turcji. Na nowy nos wydała dziesiątki tysięcy złotych, werdykt fanów był jednak bezlitosny. "Okropny, wygląda gorzej niż wcześniej".

Maisy Edwards ma zaledwie 22 lata, a na koncie więcej zabiegów medycyny estetycznej niż większość 50-latek. Młoda Brytyjka wszystkie zmiany w swojej urodzie szczegółowo relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. 22-latka, która określa się jako osoba uzależniona od ingerencji w naturalny wygląd, niedawno pokazała fanom efekty swojej ostatniej inwestycji. Kilka miesięcy temu wybrała się do Turcji na drugą operację nosa, który - jak twierdzi influencerka - zawsze był powodem do żartów i kpin. Wydała na niego ponad 10 tys. funtów, czyli jakieś 54 tys. zł.

Influencerka z Wielkiej Brytanii. "Kocham mieć operacje plastyczne"

"Oto moja chirurgiczna podróż" - napisała pod nagraniem, na którym widać jej twarz pokrytą bandażami i bliznami na linii włosów. Na filmie można też zobaczyć, jak ostatecznie zmienił się jej nos. "Kocham mieć operacje" - twierdzi. Fani jednak nie podzielają jej zachwytów. Według nich Maisy wygląda o wiele gorzej niż przed zabiegiem. "To był potworny błąd"; "Wygląda okropnie, poprzedni był o wiele lepszy"; "O nieee, czy da się to cofnąć?"; "Wygląda znacznie gorzej" - piszą jej obserwatorzy.

Dramat influencerki. Internautom nie podoba się jej nowy nos

Maisy jest załamana, bo - jak twierdzi - operacjom poddała się w wyniku presji Internautów, a teraz okazuje się, że są dla niej jeszcze bardziej okrutni niż wcześniej. Swoimi przemyśleniami podzieliła się na TikToku. "Dlatego właśnie nie zmieniasz swojego wyglądu na podstawie tego, co mówią inni" - skwitował jeden z użytkowników. A wam jak się podoba nowy wygląd Maisy?

Sonda
Czy znasz kogoś, kto przeszedł operację plastyczną?
Zabiegi chirurgii plastycznej poprawiające wygląd piersi i brzucha po ciąży
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany