Zwabiły 13-latkę na udawaną imprezę, torturowały ją pięć godzin. Groziły, że zabiją jej rodzinę

i

Autor: POLICJA

Wstrząsające nagranie

Zwabiły 13-latkę na udawaną imprezę, torturowały ją pięć godzin. Groziły, że zabiją jej rodzinę

2023-03-28 12:28

Trudno sobie wyobrazić, jaki koszmar przeżyła 13-letnia dziewczynka z Australii. Trzy koleżanki w wieku 12, 13 i 14 lat podstępem zwabiły ją do domu jednej z nich, mówiąc, że organizują imprezę. Tam związały nastolatkę i przez pięć godzin brutalnie ją torturowały. Mama dziecka mówi, że 13-latka była w takim stanie, że to cud, że przeżyła. Koleżanki groziły, że jeśli powie coś rodzicom, wybiją całą jej rodzinę.

Nagranie, które pojawiło się w mediach społecznościowych, jest przerażające, mimo że i tak zostało ocenzurowane. Do dramatu z udziałem 13-letniej dziewczynki z Australii doszło w połowie marca w Sunshine Coast w Queensland. "W sobotę, 11 marca, ​​13-letnia dziewczynka została zaproszona do domu jednej z koleżanek, z którego następnie uniemożliwiono jej wyjście i sfilmowano ją podczas napaści, drwin i cięć nożem trwających przez kilka godzin" - podała lokalna policja. 13-latce powiedziano, że idzie na imprezę, na miejscu jednak czekały na nią trzy koleżanki w wieku 12, 13 i 14 lat. Związały ją, po czym zaczęły torturować, wszystko nagrywając.

Australia. Koleżanki przez pięć godzin torturowały 13-latkę

Dziewczynka była bita, dźgana nożami, uderzana butelkami, przypalana papierosami. 13-latka cudem przeżyła. "Jej twarz była spuchnięta do tego stopnia, że ​​nie można było jej rozpoznać… wyglądało na to, że jej głowa zaraz eksploduje" - mówiła dla "Courier Mail" jej zrozpaczona matka. Na wideo, które krąży w sieci, widać między innymi jak zakrwawiona i posiniaczona dziewczynka jest wielokrotnie policzkowana i bita przez inną dziewczynę, podczas gdy kolejna dźga ją dużym nożem kuchennym. W tle słychać śmiech trzeciej dziewczyny. Po wszystkim napastniczki zagroziły ofierze, że jeśli opowie bliskim, co się działo w tym domu, zabiją całą jej rodzinę.

Horror w Australii. Torturowana 13-latka broniła oprawczyń

13-latka była tak przerażona, że początkowo broniła koleżanek, mówiąc, że uratowały ją po napadzie. Jej mama jednak wiedziała, że coś jest nie tak. Dwa dni później wszystkie oprawczynie usłyszały zarzuty. Zostały oskarżone między innymi o napaść, napaść z bronią w ręku, pozbawienie wolności, rozbój. Wszystkie staną przed sądem dla nieletnich. Rodzina dziewczyny przebywa pod stałą opieką służb. Nie wiadomo, jaki motyw kierował napastniczkami.

Sonda
Często boisz się o swoje dzieci?
Dwie nastolatki znęcają się nad dziewczyną w Jeleniej Górze
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany