Żyli ZROŚNIĘCI przez 68 lat! Zmarły sławne bliźnięta syjamskie

2020-07-05 9:13 zw

Ronnie (+68 l.) i Donnie Galyon (+68 l.) zdumiewali świat przez długie 68 lat! Urodzili się jako bliźniaki syjamskie i nigdy nie zostali rozdzieleni, co więcej, nie życzyli sobie tego. Byli złączeni z przodu ciała na wysokości talii. Właśnie zmarli w hospicjum w Dayton w stanie Ohio.

Kiedy Ronnie (+68 l.) i Donnie Galyon (+68 l.) z Dayton w USA przyszli na świat, okazało się, że są trudnym przypadkiem bliźniąt syjamskich. Lekarze powiedzieli ich rodzicom, że operacja rozdzielenia chłopców jest bardzo ryzykowna i państwo Gaylon zdecydowali się zostawić chłopców zrośniętych przodami ciał. I tak przeżyli oni całe swoje 68-letnie życie!

Ronnie i Donnie byli zrośnięci na wysokości talii. Mieli osobne kończyny, klatki piersiowe, serca i żołądki, jednak wspólną część jelit, odbyt i jednego penisa. Jako 4-latki jeszcze w latach 50-tych zaczęli karierę w cyrku i występowali na scenie przez długie lata. Zawsze podkreślali, że cieszą się z decyzji rodziców o nie rozdzielaniu ich i że chcą być razem do końca życia. Właśnie zmarli w hospicjum w rodzinnym Dayton. Byli najdłużej żyjącymi bliźniętami syjamskimi świata.

Poród bliźniaków

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze