Lidl pomaga oszczędzać

2022-05-17 14:02
LIDL handel promocja
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Lidl Polska już od pierwszych dni konfliktu aktywnie wspiera obywateli Ukrainy na wielu polach: przekazując produkty czy organizując zbiórki w sklepach. Sieć rozpoczęła również dodatkowe rekrutacje i publikuje ogłoszenia o pracę w języku ukraińskim. Kolejnym krokiem jest udostępnienie aplikacji Lidl Plus na urządzenia, których dotychczas obywatele Ukrainy używali w swoim kraju. Pozwoli to na znaczne oszczędności podczas codziennych zakupów.

Według danych Straży Granicznej od 24 lutego br. granicę Polski z Ukrainą przekroczyło ponad 3 miliony uchodźców. Duża część z nich została w naszym kraju w oczekiwaniu na zakończenie konfliktu i bezpieczny powrót. To zaś oznacza, że każdego dnia troszczą się o swoje rodziny, podejmując pracę i robiąc codzienne zakupy. Wiedząc, jak obecnie ważne są oszczędności dla każdego z klientów, sieć Lidl postanowiła udostępnić aplikację Lidl Plus w ukraińskich wersjach Appstore, Google Play i Huawei AppGallery. To pozwoli na używanie aplikacji w urządzeniach kupionych w Ukrainie, bez potrzeby manualnej zmiany regionu w telefonie.

Aplikacja Lidl Plus to wygodne narzędzie dla każdego klienta sieci, dzięki któremu ma on dostęp do gazetek i najświeższych ofert Lidla. Dzięki e-paragonom, zarządzanie domowym budżetem staje się dużo łatwiejsze – aplikacja daje możliwość zbierania i wglądu do paragonów, dzięki czemu klient widzi, co najczęściej kupuje i może lepiej kontrolować wydatki. Co jednak najważniejsze, bazując na preferencjach, użytkownicy aplikacji otrzymują oferty i kupony przygotowane tak, by wpisywały się w ich potrzeby i upodobania. Firma przygotowała w aplikacji również dodatkowy bonus w postaci zdrapki. Każde zakupy z aplikacją Lidl Plus to dodatkowa wygrana. Wystarczy zdrapać zdrapkę i sprawdzić wygraną.

Zobacz także: Huraganowe promocje - Lidl! Co oni wymyślili! Ceny z najnowszej gazetki promocyjnej wymiatają. Więcej za mniej!

Z aplikacji Lidl Plus każdego dnia korzystają tysiące klientów, czerpiąc dodatkowe korzyści. Sieć Lidl szacuje, że aktywne korzystanie z promocji i rabatów w aplikacji może przynieść oszczędności wysokości nawet kilkuset złotych w ciągu miesiąca. W tym roku łącznie już ponad 1500 produktów było tańszych z kuponami w aplikacji Lidl Plus.

Lidl Polska bardzo uważnie śledzi wydarzenia w Ukrainie. Poza podejmowanymi działaniami pomocowymi, firma stwarza możliwości podjęcia pracy w swoich strukturach. Mając świadomość, że wielu obywateli Ukrainy nieustannie szuka w Polsce pracy, sieć dostosowała swoje platformy rekrutacyjne do aktualnych potrzeb, tłumacząc wybrane oferty pracy na język ukraiński. Co bardzo istotne, wszystkim kandydatom, niezależnie od narodowości, firma oferuje wysokie wynagrodzenia – wyższe niż średnie płace w handlu oraz szeroki pakiet benefitów pozapłacowych. Dodatkowo, stawiając na kulturę włączania, Lidl Polska oferuje wszystkim nowym pracownikom z Ukrainy darmowe lekcje polskiego, które ułatwiają im codzienną pracę. Prowadzone rekrutacje do tej pory zaowocowały zatrudnieniem 120 pracowników z Ukrainy, a nowe wakaty cały czas będą oferowane.

Źródło: materiały prasowe 

Sedno Sprawy - Anna Michalska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze artykuły