Majówka 2020 w dobie koronawirusa. Jak fajnie spędzić długi weekend mimo zakazów?

2020-04-27 12:24 katk
Majówka
Autor: Shutterstock Majówka

Majówka 2020 to pierwszy długi weekend tej wiosny. Niestety w dobie koronawirusa większość z nas będzie musiała porzucić swoje plany związane z wyjazdami. Jak fajnie spędzić majówkę 2020 mimo zakazów? Istnieje kilka sposobów, dzięki którym długi weekend upłynie nam przyjemnie z dala od problemów.

Zastanawiasz się, cop robić w majówkę 2020? Niestety przez ograniczenia wprowadzone w związku z koronawirusem w Polsce, musimy zapomnieć o podróżach. Na szczęście są inne opcje, aby fajnie i przyjemnie spędzić długi weekend, nie łamiąc przy tym obowiązujących zakazów. Dobrą wiadomością jest to, że kilka dni temu ponownie otwarte zostały lasy i parki. Od 20 kwietnia można legalnie korzystać z lasów, parków i plaż. Oznacza to, że podczas majówki możemy swobodnie wybrać się na spacer lub wycieczkę rowerową. Oczywiście pamiętajmy o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, w tym o zasłonięciu ust i nosa. Z pewnością spacerom i wszelkim aktywnościom na świeżym powietrzu będzie sprzyjać pogoda w majówkę 2020. Poza tym długi weekend to doskonała okazja, aby odpocząć od pracy i nadrobić zaległości w filmach i serialach. Już teraz platformy internetowe oferujące oglądanie filmów on-line, zapowiadają premiery na maj 2020.

Zobacz: Zabawy tematyczne – kreatywny i rozwijający sposób na zabawę

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze
Najnowsze artykuły