Dr Smile

i

Autor: Materiały prasowe Dr Smile

Pewność siebie i piękny uśmiech

2022-11-18 12:23

Proste zęby i piękny uśmiech za cenę długiego, uciążliwego i kosztownego leczenia? Tak już było. Cyfrowa rewolucja nie ominęła nawet ortodoncji, a w Polsce zmieniło się wszystko, odkąd na rynku obecny jest DR SMILE.

Proste zęby - jakie to ma właściwie znaczenie?

Estetyczne, zdrowotne, ale przede wszystkim budujące pewność siebie. Mając proste, zdrowe, białe zęby uśmiechamy się częściej, a to z kolei sprawia, że czujemy się atrakcyjniej i bardziej komfortowo we własnym ciele. Prawidłowo ustawione zęby to także większy komfort podczas jedzenia i mówienia.

O co chodzi w leczeniu DR SMILE?

DR SMILE zebrał doświadczenia pacjentów, którzy chcieli pozbyć się problemu krzywych zębów i dzięki nowej technologii stworzył rozwiązanie, dzięki któremu można uporać się z tematem szybciej, łatwiej i wygodniej.

W naszym procesie wyeliminowaliśmy wszystko to, co naszym zdaniem sprawiało, że osoby marzące o prostych zębach nie zdecydowały się do tej pory na leczenie. Dzięki naszej metodzie leczenie jest niemal niewidoczne, pozbawione konieczności odbywania regularnych wizyt dentystycznych i znacznie tańsze. - mówi Ania Zięciak, Country Managerka DR SMILE w Polsce.

Krok pierwszy - wizyta

Wszystko zaczyna się na stronie drsmile.pl, na której można umówić wstępną wizytę informacyjną w partnerskim gabinecie stomatologicznym DR SMILE (sieć gabinetów obejmuje zasięgiem większość miast w Polsce). Wizyta jest całkiem darmowa i niezobowiązująca, a w wielu miastach można dotrzeć na nią Uberem, za którego zapłaci DR SMILE. W czasie wizyty profesjonalista oceni, czy zęby nadają się do leczenia metodą nakładkową i jeśli tak - wykona skan 3D. W ciągu kilku minut skaner zrobi kilka tysięcy dokładnych zdjęć, na podstawie których powstanie niezwykle dokładny, cyfrowy model zębów. Posłuży on do przygotowania planu leczenia.

Zobacz także: QUIZ. Andrzejki 2022 za pasem. Czy znasz wszystkie wróżby? Sprawdź, czy umiesz lać wosk, czy tylko wodę

Krok drugi - plan leczenia

W kilka dni po wizycie, pacjent otrzyma indywidualny plan leczenia. Znajdą się w nim informacje na temat długości leczenia, całkowitej ceny i dokładna symulacja 3D obrazująca sposób, w jaki ustawienie zębów ulegnie zmianie. Zasady są niezwykle jasne - cena jest pełna i ostateczna, a jeśli prawidłowo prowadzone leczenie nie przyniesie efektów widocznych na symulacji 3D, DR SMILE bezkosztowo zapewni kontynuację. Koszt leczenia można rozłożyć na raty, samodzielnie ustalając parametry finansowania.

Krok trzeci - produkcja nakładek i leczenie

Gdy pacjent zaakceptuje przedstawiony plan leczenia, rusza produkcja specjalnych nakładek prostujących - idealnego odwzorowania zębów pacjenta zaprojektowanego w taki sposób, aby ostrożnie, lecz nieustannie wywierać nacisk na zęby, zmieniając ich ustawienie. DR SMILE produkuje swoje nakładki z opatentowanego materiału ClearQuartz®, który łączy w sobie dużą wytrzymałość, odpowiednią elastyczność i praktycznie przezroczysty wygląd, dzięki czemu pozostają niemal niewidoczne na zębach. Nowoczesne laboratoria DR SMILE znajdują się w Niemczech i USA i stamtąd też trafiają w przesyłce prosto do drzwi pacjenta.

Pacjent może rozpocząć już leczenie, które sprowadza się do noszenia nakładek przez 22 godziny dziennie i wymianie kompletu nakładek co 2 tygodnie (pacjent otrzymuje od razu nakładki na wszystkie etapy leczenia).

Co niezwykle istotne - przez cały okres trwania leczenia opiekę zapewnia aplikacja DR SMILE (dostępna na iOS i Android). Aplikacja regularnie prosi o przesłanie zdjęcia zębów (aby specjaliści DR SMILE mogli monitorować postęp leczenia), umożliwia uzyskanie pomocy przez live chat i przypomina o wymianie nakładek.

Znacznej większości pacjentów aplikacja zastępuje wizyty kontrolne w gabinecie dentystycznym, jednak jeśli pacjent preferuje tradycyjną kontrolę, w każdej chwili może umówić taką wizytę w aplikacji.

Pozostaje stosować się do wszystkich wskazówek i czekać na efekty. To oczekiwanie nie będzie jednak zbyt długie, bo pacjenci średnio osiągają cel leczenia w 4 do 9 miesięcy. To kilkukrotnie krócej, niż w przypadku leczenia tradycyjną metodą z użyciem stałego aparatu nazębnego - dodaje Ania Zięciak.

Black Friday - warto złapać promocję

W Listopadzie DR SMILE przygotowało dla wszystkich specjalną ofertę cenową - rabat na leczenie w wysokości 1000 zł oraz bezpieczny i profesjonalny zestaw wybielający zęby o wartości 900 zł gratis. Warto skorzystać, bo to najlepsza oferta roku!

Źródło: materiały prasowe 

Pierwszy śnieg w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze artykuły