38-latek z Żar zabity? Nad ranem było słychać krzyki kobiety

i

Autor: Tomasz Golla/Super Express W mieszkaniu przy alei Wojska Polskiego w Żarach ujawniono ciało 38-latka, który miał zostać zabity, zdj. ilustracyjne

Wigilijny dramat

38-latek z Żar zabity? "Nad ranem było słychać krzyki kobiety"

2022-12-25 22:43

W mieszkaniu przy alei Wojska Polskiego w Żarach ujawniono ciało 38-latka, który został zabity. Sprawą zajęła się już policja i prokuratura, które nie zdradzają na razie szczegółów dotyczących zdarzenia z soboty, 24 grudnia. Sąsiedzi twierdzą, że rano było słychać krzyki kobiety, która wzywała pomocy. O zbrodnię podejrzany jest 49-letni współlokator ofiary.

Zabójstwo w Żarach? W mieszkaniu znaleziono ciało 38-latka

Aktualizacja

O zbrodnię, tj. śmiertelne pobicie, podejrzany jest 49-letni współlokator ofiary, który usłyszał zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym i został tymczasowo aresztowany.

Wcześniej pisaliśmy:

38-latek, który ciało znaleziono w mieszkaniu przy alei Wojska Polskiego w Żarach, miał zostać zabity - informuje "Gazeta Lubuska". Zwłoki ujawniono w sobotę, 24 grudnia, w godzinach porannych, a jak twierdzą sąsiedzi, o tej samej porze było słychać krzyki kobiety, która wzywała pomocy. Sprawą domniemanego zabójstwa zajęły się policja i prokuratura w Żarach, które jednak nie zdradzają żadnych szczegółów dotyczących tragicznych wydarzeń z udziałem 38-latka.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grób żołnierza, który zginął na wojnie w Ukrainie