Chciał przeskoczyć między balkonami na 4. piętrze. Tragiczna śmierć 37-latka!

2021-11-13 18:55
Chciał przeskoczyć między balkonami na 4. piętrze. Tragiczna śmierć 37-latka!
Autor: Pixabay Chciał przeskoczyć między balkonami na 4. piętrze. Tragiczna śmierć 37-latka!

Czy do tego tragicznego wypadku doprowadziła lekkomyślność i brawura? Policjanci z Żar pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w tym mieście w sobotę. 37-letni mężczyzna spadł z wysokości czwartego piętra, a w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Jak ustalili obecni na miejscu funkcjonariusze, do tragicznego zdarzenia doszło, gdy mężczyzna usiłował przedostać się między dwoma balkonami. Mimo natychmiastowej reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że prawdopodobnie mężczyzna spadł, kiedy próbował przejść z jednego balkonu na drugi. Po upadku z czwartego piętra bloku był reanimowany, ale nie udało się go uratować.

- Na miejscu przeprowadzono oględziny i wykonano inne czynności. Prokurator zarządził również sekcję zwłok. Na razie nie wiadomo, z jakiego powodu mężczyzna próbował przejść między balkonami. Ma to ustalić prowadzone postępowanie – powiedziała Polskiej Agencji Prasowej Aneta Berestecka z Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

Sprawę wyjaśniającą okoliczności tragicznej śmierci 37-latka nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Żarach.

Bielsko-Biała: Dron nakrył młodzież z narkotykami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE