Już po raz kolejny ​na ulicach Zielonej Góry biało - czerwony rajd rowerowy

2018-11-07 10:45
rowery
Autor: pixabay.com/kropekk_pl rowery

Każdy może wsiąść na dwa kółka i wziąć w nim udział.

Rajd "Rowerowa Niepodległa" w Zielonej Górze staje się tradycją. Rowerzyści po raz czwarty spotkają się w centrum Zielonej Góry i wyruszą do Lubuskiego Muzeum Wojskowego w Drzonowie.

Biało - czerwony rajd rowerowy rozpocznie się w niedzielę 11 listopada o godzinie 11:11. Rowerzyści wyruszą z zielonogórskiego Placu Bohaterów Westerplatte. Przejadą przez Zieloną Górę i ostatecznie dotrą do Lubuskiego Muzeum Wojskowego w Drzonowie.

Tam na uczestników rajdu "Rowerowa Niepodległa" i na innych mieszkańców, którzy tego dnia przyjadą do muzeum będzie czekać wojskowa grochówka. W programie także pokaz grupy rekonstrukcyjnej, odsłonięcie "Wielkiego muralu na wielką rocznicę odzyskania Niepodległości", rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Drogi do Niepodległości" oraz wystawy czasowe.

Całość w Lubuskim Muzeum Wojskowym w Drzonowie będzie trwała od godziny 10:00 do 16:00. Początek rajdu rowerowego o godzinie 11:11.

Zobacz też: Zielona Góra: 13 listopada na UZ rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE