Kolejne osoby zatrzymane za przestępstwa narkotykowe w Zielonej Górze

2018-10-10 12:35
Zatrzymany
Autor: Materialy wlasne KMP Zielona Gora Zatrzymany

Tylko w ostatnich dniach zielonogórscy policjanci zatrzymali cztery osoby i zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków.

3 października policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali dwie osoby. Mężczyźni wybrali się na ryby. Przy 35- latku znaleziono prawie 80 gramów marihuany i ponad 4 gramy amfetaminy. Drugi z mężczyzn zażywał właśnie marihuanę. Pierwszy z zatrzymanych usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz przygotowania do wprowadzania do obrotu i udzielania narkotyków. Mężczyzna został aresztowany.

Kolejnego dnia policjanci zatrzymali kobietę. 20-letnia mieszkanka Katowic miała przy sobie prawie 20 gramów środków odurzających. Prawdopodobnie były to dopalacze. Kobieta odpowie za posiadanie środków odurzających.

Kolejną zatrzymaną osobą był 19- latek z Zielonej Góry. Chłopak miał przy sobie prawie 7 gramów marihuany.19-latek usłyszał zarzut posiadania, za co grozi mu do trzech lat więzienia.

Zobacz też: To będzie VI Bieg Jeża w Zielonej Górze! Zapisy trwają

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE