Krosno Odrzańskie. Śmierć ojca na oczach dzieci! 39-latek zginął przed swoim domem!

Taśma policyjna
Autor: SHUTTERSTOCK Śmiertelne potrącenie 39-latka w Krośnie Odrzańskim. Mężczyzna zginął na oczach dzieci.

Tragedia w Krośnie Odrzańskim (woj. lubuskie). W czwartek, 29 kwietnia, doszło tam do śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Zginął 39-letni mieszkaniec miasta, który stracił życie na oczach swoich dzieci, tuż przed własnym domem. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

W Krośnie Odrzańskim (Lubuskie) doszło do śmiertelnego potrącenia 39-letniego mieszkańca tego miasta. Tragedia rozegrała się w czwartek (29 kwietnia), po godz. 11, przy ul. Piastowskiej.

Ze wstępnych ustaleń policji pracującej na miejscu potrącenia wynika, że 39-letni wsadzał dzieci do zaparkowanego przed domem samochodu. Kiedy dwoje z nich było już w aucie, poszedł po następne dziecko do domu. W tym momencie w jego samochód uderzył dodge, kierowany przez 27-latka. Przepchnięte auto z dziećmi uderzyło w pokrzywdzonego.

Potrącony mężczyzna był reanimowany, ale nie udało się go uratować. Kierujący dodgem był trzeźwy. Dzieciom siedzącym w samochodzie pokrzywdzonego nic poważnego się nie stało. Na miejscu trwają oględziny i inne czynności wyjaśniające okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach wypadku – powiedziała PAP Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. Śledztwo w tej sprawie będzie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Groźna kolizja w Olsztynie! Sprawca ledwo znów zdał prawo jazdy i musiał je oddać policji! [WIDEO]

Groźna kolizja w Olsztynie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE