Lubuskie: Czołowe zderzenie dwóch motocyklistów. Groźny wypadek w Kargowej

2022-08-08 13:33

Dwaj motocykliści zderzyli się czołowo na drodze krajowej nr 32 w pobliżu Sulechowa (woj. lubuskie). Do wypadku doszło w poniedziałek (8 sierpnia) przed południem w Kargowej. Obaj motocykliści zostali ranni i trafili do szpitala.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek (8 sierpnia) na drodze krajowej nr 32 w miejscowości Kargowa w powiecie zielonogórskim. Ok. godz. 10.30 na ul. Sulechowskiej – przy stacji benzynowej Orlen – zderzyły się czołowo dwa motocykle.

Obaj motocykliści zostali ranni. Na miejsce wypadku, obok trzech zastępów straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego, przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowani motocykliści, po opatrzeniu na miejscu, zostali przetransportowani do szpitala. Obaj byli przytomni. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

Sonda
Potrafisz jeździć motocyklem?
Tego się nie spodziewali. Policjanci polowali na pieszych i rowerzystów z drona!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE